3D fotorámik s odtlačkom Inlea4Fun | Inlea.sk

3D fotorámik s odtlačkom Inlea4Fun

Hľadáte ten správny darček pre čerstvých rodičov? Ponúkame Vám sadu na odtlačok dieťatka, s ktorou si jednoducho môžu rodičia vyrobiť krásnu spomienku na tie najkrajšie chvíle, prežité so svojim bábätkom. Krásna sada na výrobu sadrového odtlačku ručičky alebo nožičky dieťatka zaručene poteší ... Čítaj ďalej
17,20 €
Skladom do 1-2 týždnov
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: OB15

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Hľadáte ten správny darček pre čerstvých rodičov? Ponúkame Vám sadu na odtlačok dieťatka, s ktorou si jednoducho môžu rodičia vyrobiť krásnu spomienku na tie najkrajšie chvíle, prežité so svojim bábätkom. Krásna sada na výrobu sadrového odtlačku ručičky alebo nožičky dieťatka zaručene poteší všetkých rodičov. Sada obsahuje rám do ktorého je možné vložiť fotku dieťatka a 3D odtlačky dieťatka. Na výrobu 3D odtlačku je potrebné ponoriť ruku či nohu dieťatka do mäkkej hmoty, v ktorej ju chvíľku podržíte.

Keď hmota trošku stvrdne, dáte ju dole a zalejete priloženou zmesou.Tá o niekoľko minút stuhne a po vybraní je z nej odliatok nožičky či ručičky vášho dieťatka hotový. Balenie obsahuje aj podrobný návod na použitie, vďaka ktorému bude výroba odtlačku naozaj jednoduchá. Celá sada aj s návodom je zabalená v krásnej farebnej škatuli, ktorá je vhodná ako darčekové balenie. Hmota, ktorá sa nachádza v sade je zdravotne nezávadná o čom svedčia certifikáty.

Vlastnosti produktu:

• originálny a kreatívny darček

• podrobný návod súčasťou balenia

 Parametre produktu

Rozmer rám: 23x23x6cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!