+421 905 602 345

AGA závesný vak KOKON MB01

Závesný vak Aga KOKON je určený ako pre deti, tak aj pre dospelých. Deťom poskytne závesný vak rozvoj pohybových aktivít ale tak isto aj skvelé miesto na čítanie či oddychovanie. Dospelý si môžu v závesnom vaku užívať pohodlný, ničím nerušený oddych. Závesný vak KOKON je vyrobený zo silnej látky, čo zaručuje bezpečnosť pri ... Čítaj ďalej
39,90 €
Skladom do 2 - 4 dní
Cena dopravy 3,00 €
Výrobca: AGA
Kód produktu: k11394

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Závesný vak Aga KOKON je určený ako pre deti, tak aj pre dospelých. Deťom poskytne závesný vak rozvoj pohybových aktivít ale tak isto aj skvelé miesto na čítanie či oddychovanie. Dospelý si môžu v závesnom vaku užívať pohodlný, ničím nerušený oddych. Závesný vak KOKON je vyrobený zo silnej látky, čo zaručuje bezpečnosť pri užívaní. Zároveň je však príjemne mäkký a obsahuje pohodlný vankúšik, ktorý je možné vybrať a v prípade nutnosti jednoducho umyť. 

Vlastnosti produktu:

• hodí sa od interiéru aj exteriéru

• je pohodlný, vystlaný mäkkým vankúšom

• umývateľný

Závesný vak je možné použiť do exteriéru aj interiéru, keďže si nevyžaduje veľký priestor a upevniť ho môžete na strop rám či na akékoľvek stabilné miesto. Uchytenie na strop nie je súčasťou balenia. Optimálna výška zavesenia je 200 cm, pri čom treba dbať na to, aby sa vak pri zaťažení nedotýkal zeme.

 Parametre produktu

Materiál: 100% polyester

Hmotnosť: 2 kg  

Nosnosť: 120 kg

Dĺžka: 140 cm

Veľkosť sedacej časti: Ø 60 cm

Výrobca: AgaNapísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať