Päť tipov ako zabaviť deti v záhrade
0 0,00 €
Váš nákupný košík je zatiaľ prázdny
Akciový tovar Novinky ÚLOVOK DŇA

Päť tipov ako zabaviť deti v záhrade

Leto je za rohom a ak patríte medzi tých, ktorí majú záhradu, tak určite hľadáte najlepší spôsob ako ju využiť. Záhrada prináša nekonečno príležitostí a svoje miesto by v nej mali mať aj vaše deti. Ale viete ako ich čo najlepšie zabaviť? Široký sortiment do záhrady nájdete práve na našom e-shope a v aktuálnom blogu vám prinášame tie najlepšie tipy na zabavenie práve tých najmenších. 

Trampolína v záhrade

Určite aj vy ako deti ste zažili ten oslobodzujúci pocit skákania na trampolíne. Tak prečo nedopriať tento pocit aj svojim deťom? Dnes je už takáto možnosť dostupná aj vďaka jednému kliknutiu na internete. Či už máte doma malé deti alebo školákov, určite sa potešíte rozliehajúcemu smiechu a radosti, ktorý trampolína vo vašich deťoch vyvolá. Vďaka širokému sortimentu trampolín sa môžete dokonca rozhodnúť aj pre také, ktoré využijete aj vy a tak prebudíte v sebe večné dieťa. 


Objavovanie detských snov v ríši ihrísk

Ihriská sú medzi deťmi veľmi obľúbené. Rozšírené sú, avšak skôr na sídliskách v mestách a väčších obciach. Napadlo Vám už niekedy, že môžete mať pre svoje deti aj vlastné ihrisko? Tí najmenší určite ocenia komplexné plastové ihriská so šmykľavkou, hojdačkou a aj ohrádkou alebo sa zabavia na preliezkach. Ak vaše deti neskôr vyrastú, nemusia prísť o svoje detské sny. Aj im môžete dopriať radosť v podobe detského cédrového ihriska Axi, ktoré je sú predurčené na hranie, lezenie, objavovanie a podporu detskej fantázie. Súčasťou ihriska je šmykľavka, hojdačka a vďaka cédrovému drevu je ihrisko odolné každému počasiu počas celého roka. 


Zábava pre najmenších

Neoddeliteľnou súčasťou letných dovoleniek pre deti musí byť piesočnatá pláž a voda. Radi totiž v piesku skúšajú svoju kreativitu a more alebo jazero ponúka výborné osvieženie počas letných dní. Lenže dovolenka nie je každý deň, ale vaše ju mať môžu. Na našom e-shope nájdete riešenie na obe alternatívy. Naše dvojdielne pieskoviská totiž môžete využiť aj ako mini bazén a pieskovisko v jednom. Ak by ste chceli staviť len na zážitok z pieskoviska, tak ideálnym riešením tiež môže byť aj samostatné detské drevené pieskovisko Aga4Kids.


Objavte s deťmi záhradný šport

Máte doma nádejných futbalistov a chcete rozvíjať ich talent? Správnym riešením pre vás a vašich najmenších môže byť vybudovanie futbalového ihriska. Na našej stránke nájdete príslušenstvo aj v prípade tohto športu. Rozhodnúť sa tak môžete pre rôzne druhy a veľkosti futbalových brán.


Mapovanie nových aktivít

Záhrada ponúka nekonečno možností pre vyplnenie voľného času alebo pre hľadanie nových aktivít. Chcú sa vaše deti zapojiť prác na záhrade? V kategórii ostatné hračky do záhrady môžete nájsť príslušenstvo v podobe detskej kosačky alebo fúrika, kýblikov alebo vedierok na kolieskach. Okrem toho budú môcť rozvíjať svoj talent ako lukostrelci, žongléri alebo gymnasti. 
Tags: blog deti zahrada trampoliny