+421 905 602 345

AUDI Q7 2.4G LIFT elektrické autíčko červené 2019

Hľadáte pre vaše dieťa výnimočný darček? Darujte mu elektrické autíčko. Detské elektrické autíčko dáva dieťaťu príležitosť cítiť sa ako skutočný vodič, pretekár formule alebo účastník Rally Dakar.Elektrické autíčko však pre dieťa nie je len hračka, ale aj spôsob, ako získať nové užitočné zručnosti. Dieťa sa ... Čítaj ďalej
224,90 €
Skladom do 2 - 4 dní
Cena dopravy 7,00 €
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE2025

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Hľadáte pre vaše dieťa výnimočný darček? Darujte mu elektrické autíčko. Detské elektrické autíčko dáva dieťaťu príležitosť cítiť sa ako skutočný vodič, pretekár formule alebo účastník Rally Dakar.Elektrické autíčko však pre dieťa nie je len hračka, ale aj spôsob, ako získať nové užitočné zručnosti. Dieťa sa cíti zrelšie a vážnejšie, získava pocit zodpovednosti, vyvíja sa u neho priestorové vnímanie, koordinácia, oboznamuje sa s pravidlami cestnej premávky a zvyšuje sa dôvera vo vlastné schopnosti.

Detský elektrický automobil je plnohodnotné vozidlo, ktoré funguje na batériu. Elektrické autíčko sa dáva do pohybu po stlačení pedála, resp. diaľkového ovládania. Konštrukcia detských elektrických vozidiel je podobná konštrukcii skutočných automobilov. Majú brzdy,  svetlo, spiatočku a dokonca aj prevodovku.Od skutočných áut sa líšia veľkosťou, spôsobom pohonu a samozrejme rýchlosťou, ktorá je nižšia a pre jazdu detí bezpečná.

Dokonca, radosť z jazdy v „ skutočnom“ aute môžete dopriať aj tým najmenším, pretože mnohé elektrické autíčka viete ovládať pomocou diaľkového ovládania.

Toto krásne dvojmiestne elektrické autíčko v modernom dizajne zaručene očarí všetky deti!

Poskytuje možnosť ovládania s diaľkovým ovládačom, ktorý je určený pre rodiča. Väčšie deti môžu riadiť autíčko samostatne pomocou pedálu. Dostatočný výkon motora poskytuje autíčku minimálnu dobu jazdy až 1-2 hodiny. Skutočná doba jazdy býva však aj niekoľkokrát vyššia, záleží na spôsobe jazdy a druhu terénu. Súčasťou autíčka je aj elektrická nabíjačka s batériou.

Licencované detské elektrické autíčko AUDI Q7 2.4G LIFT s exkluzívnym vzhľadom je vyrobené z kvalitných materiálov. Vozidlo je vybavené svietiacimi prednými a zadnými svetlami a bezpečnostným nastaviteľným pásom, ktorý zabezpečuje bezpečnosť pre Vaše dieťa. Autíčko AUDI Q7 2.4G LIFT ďalej disponuje s dvoma motormi, ktoré poháňajú zadnú časť autíčka či diaľkové ovládanie s frekvenciou 2,4 GHz. Vďaka tomuto môžu mať rodičia nad menšími deťmi plnú kontrolu. Môžu ovládať smer (vpred, vzad, vľavo, vpravo), núdzovú brzdu v prípade nutného zastavenia a prepínať rýchlosť.

Vlastnosti autíčka:

• bezpečnostné pásy

• otváracie dvere

• diaľkové ovládanie 2.4GHz

• osvetlené hodiny na palubnej doske

• LED osvetlenie

• JACK vstup

• indikátor stavu batérie

• elektrická brzda

• pohodlné kožené sedadlo

• EVA kolesá

• 2 rýchlosti: pomalá a rýchla dopredu a pomalá a rýchla dozadu

 Parametre produktu

Pohon: 2 x motor 45W

Batéria: 2 x 6V 7Ah

Rozmery vozidla: 120 cm x 67 cm x 54 cm

Priemer kolies: 26 cm

Rýchlosť: 2-4 km/h 4-6 km/h

Hmotnosť vozidla: 20 kg

Maximálne zaťaženie: 30 kg

Doba nabíjania: 8 - 12 h

Dĺžka jazdy: 1 - 1,5 h

Pohon: 2 x motor 45W

Batéria: 2 x 6V 7Ah

Rozmery vozidla: 120 cm x 67 cm x 54 cm

Priemer kolies: 26 cm

Rýchlosť: 2-4 km/h 4-6 km/h

Hmotnosť vozidla: 20 kg

Maximálne zaťaženie: 30 kg

Doba nabíjania: 8 - 12 h

Dĺžka jazdy: 1 - 1,5 h

Elektrické autíčka
Značka auta Audi

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať