Baby Mix detská cestovná kolíska/postieľka - sivá | Detské postieľky | Inlea.sk
+421 482 304 811

Baby Mix detská cestovná kolíska/postieľka - sivá

Kvalitná a nezávadná detská postieľka je základom pre sladké a ničím nerušené detské sny. Zdravý a plnohodnotný spánok je totiž pre deti nesmierne dôležitý. Naše detské postieľky sú predovšetkým pohodlné a funkčné, aby malým drobcom poskytli potrebný odpočinok. Detská postieľka Baby Mix je krásna a zároveň veľmi praktická, ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

76,90 €
Skladom do 2 - 4 dní
Výrobca: Baby Mix
Kód produktu: 35841

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Kvalitná a nezávadná detská postieľka je základom pre sladké a ničím nerušené detské sny. Zdravý a plnohodnotný spánok je totiž pre deti nesmierne dôležitý. Naše detské postieľky sú predovšetkým pohodlné a funkčné, aby malým drobcom poskytli potrebný odpočinok. 

Detská postieľka Baby Mix je krásna a zároveň veľmi praktická, detská cestovná kolíska a postieľka v jednom. Súčasťou balenia je praktická taška na prenášanie. Je vhodná pre bábätká a deti s hmotnosťou do 9 kg alebo do času, kedy sa dieťatko začína samo opierať o ruky a nohy. Obe hojdacie lišty sú potiahnuté bužírkou, preto nedochádza k poškodeniu podlahy. Jednoduchým pootočením a aretáciou oboch hojdacích líšt, získate z kolísky pevnú a stabilnú postieľku. Súčasťou kolísky je zároveň zasúvacia strieška s vreckom na zips, ukrývajúcu moskytiéru. Pohľad na pokojne spiace dieťa nepreváži žiadny poklad na svete. Doprajte svojmu dieťaťu dokonalé pohodlie pri spánku, kde sa bude cítiť príjemne.

Vlastnosti produktu:

- kompaktné rozmery

- odnímateľná, regulovateľná strieška s moskytiérou

- hojdacie lišty s možnosťou aretácie

- mäkká matrac, ktorá sa dá vybrať

- praktická taška na prenášanie

 Parametre produktu

Vhodná pre bábätká s hmotnosťou: do 9 kg

Rozmery:

- dĺžka: 85cm

- šírka: 46 cm

- hĺbka: 32 cm

- výška: 54 cm

- výška so strieškou: 94 cm

Rozmer matraca: 78cm x 41 cm

Váha: 5,5 kg


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať