BABY MIX detské chodítko s hojdačkou a silikónovými kolieskami ružové | Chodítko | Inlea.sk
+421 482 304 811

BABY MIX detské chodítko s hojdačkou a silikónovými kolieskami ružové

Detské chodítko Baby Mix je výborným pomocníkom pre deti, ktoré robia svoje prvé krôčky. Veselé farby a príslušenstvá zaručene prilákajú pozornosť detí a v chodítku sa budú skvele zabávať dlhé hodiny. Pult s atraktívnym príslušenstvom je možné premeniť na jedálenský pult. Chodítko pomáha pri ... Čítaj ďalej
53,90 €
Skladom do 2 - 4 dní
Výrobca: Baby Mix
Kód produktu: 39124

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Detské chodítko Baby Mix je výborným pomocníkom pre deti, ktoré robia svoje prvé krôčky. Veselé farby a príslušenstvá zaručene prilákajú pozornosť detí a v chodítku sa budú skvele zabávať dlhé hodiny. Pult s atraktívnym príslušenstvom je možné premeniť na jedálenský pult. Chodítko pomáha pri precvičovaní stability a rovnováhy. Chodítko je navyše vylepšené hojdacím madlom a látkovou opierkou na nohy, ktorú možno demontovať.

Je nastaviteľné do niekoľkých polôh a má veľmi pohodlný poťah, ktorý je v zadnej časti vystužený a možno ho prať. Spodná časť chodítka je vybavená protišmykovými zábranami, ktoré chránia pred spadnutím zo schodov. Chodítko je vyrobené z kvalitného plastového materiálu. Zaobstarajte svojmu dieťatku toto kvalitné chodítko, ktoré mu zaručí bezpečnosť pri jeho prvých krokoch! 

Vlastnosti produktu:

• protišmykové zábrani

• nastaviteľná poloha 

• silikónové kolieska

• kvalitné materiály

• batérie nie sú súčasťou balenia

 Parametre produktu

Rozmery: 75 x 70 cm

Nosnosť: 12 kg

Odporúčaný vek: 6m+


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať