Berbesa luxusná detská bábika-bábätko Ema 39 cm | Bábiky a príslušenstvo | Inlea.sk
+421 482 304 811

Berbesa luxusná detská bábika-bábätko Ema 39 cm

Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša.Luxusná španielska detská bábika - bábätko Berbesa Ema je ... Čítaj ďalej
49,99 €
Skladom do 2 - 4 dní
Výrobca: Berbesa
Kód produktu: 35139

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša.

Luxusná španielska detská bábika - bábätko Berbesa Ema je úžasná hračka pre každé malé dievčatko, ktoré sa chce hrať na mamičku. Bábika má vinylové telíčko, ručičky aj nožičky. Očarujúce bábätko Ema má milú tváričku, ktorá vyzerá skutočne ako naozajstné bábätko. Faldíky na ručičkách, nožičkách a brušku ešte viac pripomínajú novorodenca. Bábika má krásne modré kukadlá, mihalnice, ružové pery, ručičky a nožičky sú pohyblivé v kĺboch. Súčasťou je roztomilé pletené tričko, kraťasky, ponožky, čelenka, krásna pletená deka a cumlík s klipom (cumlík nie je možné vložit bábätku do úst). Oblečenie sa dá vyzliecť. Telíčko bábätka má jemnú vôňu po vanilke. Starostlivosť o tak nádhernú bábiku nikdy nekončí.

Vlastnosti produktu:

- vyrobená z kvalitného materiálu 

- vyzerá ako naozajstné bábätko

- v krásnych ružových farbách

- jemná vôňa po vanilke

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 3+

Dĺžka bábiky: 39 cm


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať