Berbesa luxusná detská bábika-dievčatko Laura 40 cm | Bábiky a príslušenstvo | Inlea.sk
+421 482 304 811

Berbesa luxusná detská bábika-dievčatko Laura 40 cm

Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša.Luxusná španielska detská bábika - dievčatko Berbesa Laura je ... Čítaj ďalej
41,40 €
Predobjednávka
Výrobca: Berbesa
Kód produktu: 35138

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša.

Luxusná španielska detská bábika - dievčatko Berbesa Laura je úžasná hračka pre každé malé dievčatko, ktoré sa chce hrať na mamičku. Bábika má vinylové telíčko, ručičky aj nožičky. Očarujúce dievčatko Laura má milú tváričku, ktorá vyzerá skutočne ako živá. Bábika má modré oči, mihalnice a nádherné svetlé dlhé vlásky. Súčasťou bábiky je kabátik, šatôčky, pančucháčky a topánočky. Oblečenie sa dá vyzliecť. Telíčko bábätka má jemnú vôňu po vanilke. Vaše dievčatko si v bábike nájde svoju najlepšiu kamarátku.


Vlastnosti produktu:

- vyrobená z kvalitného materiálu 

- vyzerá ako naozajstné dievčatko

- v krásnych svetlých farbách

- jemná vôňa po vanilke

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 3+

Dĺžka bábiky: 40 cm


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!