+421 905 602 345

BESTWAY detský bazén Doodle Glow 280 x 157 x 46 cm 54136

Povzbudte svoje deti týmto skvelým detským bazénom, aby letné horúce dni trávili v záhrade zábavou v bazéne! Detský bazén Bestway Doodle Glow je skvelou voľbou pre všetky deti. Detský bazén Bestway Doodle Glow je vyrobený z vinylu, ktorý je pevný a odolný voči poveternostným podmienkam. Stabilita a pevnosť bazéna zaručia ... Čítaj ďalej
35,90 €
Skladom do 5-8 dni
Cena dopravy 5,00 €
Výrobca: BESTWAY
Kód produktu: 54136

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Povzbudte svoje deti týmto skvelým detským bazénom, aby letné horúce dni trávili v záhrade zábavou v bazéne! Detský bazén Bestway Doodle Glow je skvelou voľbou pre všetky deti. Detský bazén Bestway Doodle Glow je vyrobený z vinylu, ktorý je pevný a odolný voči poveternostným podmienkam. Stabilita a pevnosť bazéna zaručia bezpečnosť pri užívaní a tak isto dlhú životnosť. Zaujímavosťou tohto bazéna je, že jeho spodok má fluorescenčné vlastnosti. Pomocou šablón, ktoré sú súčasťou bazéna si môžu deti vykresliť rôzne morské tvary, ktoré potom v tme budú svietiť. 

Vlastnosti produktu:

• jednoduché a rýchle zostavenie

• odolný voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu

• dlhá životnosť

• dostatočne veľký priestor aj pre viac detí

Obsah balenia:

• bazén

• sada na opravu bazéna

Vďaka tejto zaujímavosti bude tento bazén pre deti veľmi atraktívny. Veľkosť bazéna zaručuje dostatočne veľký priestor pre zábavu aj viacerých detí. Výhodou bazéna je veľmi jednoduché zostavenie. Stačí iba nafúkať bazén a napustiť ho vodou. K bazénu sú potrebné  4 x AAA (1,5 V) batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia. Bazény pre celú rodinu nájdete tiež u nás v kategórii Rodinné bazény.

 Parametre produktu

Dĺžka bazéna: 280 cm

Výška bazéna: 46 cm

Šírka bazéna: 157 cm

Materiál bazéna: vinyl

Hmotnosť bazéna: 4,5 kg

Kapacita bazéna pri 80% naplnení: 556 litrov

Výrobca: Bestway

Certifikát: CE, spĺňa smernice EÚ


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať