BESTWAY Slide nafukovací bazén so šmýkalkou | Detské šmykľavky | Inlea.sk
+421 482 304 811

BESTWAY Slide nafukovací bazén so šmýkalkou

Detské šmykľavky sú veľmi jednoduché hračky, ktoré milujú menšie i väčšie deti.  Šmýkanie na šmykľavke, samozrejme s asistenciou dospelého, si dokážu užiť už batoľatá a vyšantia sa na nej i deti v predškolskom veku, dokonca aj školáci. Okrem toho, správna šmykľavka nájde svoje využitie na záhrade, v pieskovisku, ale ... Čítaj ďalej
57,90 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: BESTWAY
Kód produktu: 91201

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Detské šmykľavky sú veľmi jednoduché hračky, ktoré milujú menšie i väčšie deti.  Šmýkanie na šmykľavke, samozrejme s asistenciou dospelého, si dokážu užiť už batoľatá a vyšantia sa na nej i deti v predškolskom veku, dokonca aj školáci. Okrem toho, správna šmykľavka nájde svoje využitie na záhrade, v pieskovisku, ale napríklad aj v bazéne či v detskej izbe. O tom, že zábavu na šmykľavke si deti užívajú, určite niet pochýb. Mnohé z nich dokážu šmýkaním sa stráviť celé hodiny.

Možno ste však netušili, že detské šmykľavky sú skvelým prostriedkom pre rozvoj hrubej motoriky. Deti si pri šmýkaní trénujú koordináciu pohybov, rovnováhu, posilňujú svaly. Motivuje ich k pohybu a je všestranne užitočné pre rozvoj pohybovej sústavy.Ak deti nemajú na záhrade dostatok podnetov, veľmi rýchlo sa tam začnú nudiť. Nemožno sa potom čudovať, že skôr či neskôr zakotvia radšej pri počítači alebo pred televízorom. Pobyt a pohyb na čerstvom vzduchu je v súčasnej pretechnizovanej dobe pre dieťa tým najlepším. Šmykľavka je bezpochyby jeden zo spôsobov, ako k nemu deti motivovať.

Nafukovací bazén so šmykľavkou zaručí plno zábavy v letných horúcich dňoch! Deti si budú užívať osviežujúce šmýkanie. K nafukovačke je potrebné pripojiť záhradnú hadicu, ktorá bude na šmykľavku striekať vodu, vďaka čomu sa bude deťom ľahko šmýkať. Sada obsahuje bazén, šmykľavkou a 2 kickboardy pre ľahké šmýkanie.

Vlastnosti produktu:

- kvalitný materiál
- dlhá životnosť
- bezpečná prevádzka

- ľahká údržba 


 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Rozmery šmýkalky: 381 x 175 x 69 cm

Maximálny objem bazéna: 276 l vody

Maximálne zaťaženie: 45 kg

 

 

 


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať