BESTWAY vodná šmykľavka H2O GO 549 cm 52254 | Nafukovacie ihriská a nafukovačky pre deti | Inlea.sk
+421 482 304 811

BESTWAY vodná šmykľavka H2O GO 549 cm 52254

Detské šmykľavky sú veľmi jednoduché hračky, ktoré milujú menšie i väčšie deti.  Šmýkanie na šmykľavke, samozrejme s asistenciou dospelého, si dokážu užiť už batoľatá a vyšantia sa na nej i deti v predškolskom veku, dokonca aj školáci. O tom, že zábavu na šmykľavke si deti užívajú, určite niet pochýb. Mnohé z nich ... Čítaj ďalej
Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.
Výrobca: BESTWAY
Kód produktu: 52254

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Detské šmykľavky sú veľmi jednoduché hračky, ktoré milujú menšie i väčšie deti.  Šmýkanie na šmykľavke, samozrejme s asistenciou dospelého, si dokážu užiť už batoľatá a vyšantia sa na nej i deti v predškolskom veku, dokonca aj školáci. O tom, že zábavu na šmykľavke si deti užívajú, určite niet pochýb. Mnohé z nich dokážu šmýkaním sa stráviť celé hodiny.

Možno ste však netušili, že detské šmykľavky sú skvelým prostriedkom pre rozvoj hrubej motoriky. Deti si pri šmýkaní trénujú koordináciu pohybov, rovnováhu, posilňujú svaly. Motivuje ich k pohybu a je všestranne užitočné pre rozvoj pohybovej sústavy. Ak deti nemajú na záhrade dostatok podnetov, veľmi rýchlo sa tam začnú nudiť. Nemožno sa potom čudovať, že skôr či neskôr zakotvia radšej pri počítači alebo pred televízorom. Pobyt a pohyb na čerstvom vzduchu je v súčasnej pretechnizovanej dobe pre dieťa tou najlepšou voľbou. Šmykľavka je bezpochyby jeden zo spôsobov, ako k nemu deti motivovať.

S touto vodnou šmykľavkou zažijú Vaše deti nekonečno zábavy počas letných horúcich dní! Vďaka kvalitnému materiálu Vám šmykľavka zaručí dlhú životnosť a bezpečnosť. Príprava šmykľavky na preteky je veľmi jednoduchá. Stačí šmykľavku rozložiť na trávnatý povrch, pripojiť záhradnú hadicu a pripevniť šmykľavku k zemi tak, aby sa počas pretekov nepohla. A zábava sa môže začať!

Vlastnosti produktu:

• kvalitný materiál

• dlhá životnosť

• bezpečnosť pri užívaní

• ľahká údržba 


 Parametre produktu

Dĺžka: 549 cm

Materiál: vinyl

Hrúbka vinylu: 0,20 mm

Hmotnosť: 2 kg


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať