COBI 25132 SUPER WINGS Medzinárodné letisko + Jett a Donnie 510 ks | Plastové stavebnice | Inlea.sk
+421 482 304 811

COBI 25132 SUPER WINGS Medzinárodné letisko + Jett a Donnie 510 ks

COBI 25132 SUPER WINGS Medzinárodné letisko zo stavebníc zaručene poteší všetky deti! Veľká sada obsahuje stavebnicu letiskovej riadiacej veže a ďalej lietadielka Jett a Donnie. S nadstavbou veže možno ľahko otáčať a všetko je tak, ako to máte na rovnomennom seriáli radi.Jett je najrýchlejší svetobežník vo veselej červenej ... Čítaj ďalej
42,90 €
Skladom do 2 - 4 dní
Výrobca: Cobi
Kód produktu: COBI-25132

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

COBI 25132 SUPER WINGS Medzinárodné letisko zo stavebníc zaručene poteší všetky deti! Veľká sada obsahuje stavebnicu letiskovej riadiacej veže a ďalej lietadielka Jett a Donnie. S nadstavbou veže možno ľahko otáčať a všetko je tak, ako to máte na rovnomennom seriáli radi.

Jett je najrýchlejší svetobežník vo veselej červenej farbe, je plný energie a dá sa naňho spoľahnúť. Všetky letiská sveta ho poznajú a majú ho radi pre svoju priateľskú povahu.

Opravárske lietadielko Donnie vo veselej žltej farbe je veľmi zručný a rýchly. Žiadna oprava pre neho není problém. Vždy má nekonečne mnoho nápadov, ako vyriešiť všetko, medzitým stíha aj vtipkovať.

Zostavený model meria 19 x 21 cm. Balenie obsahuje 510 kociek stavebnice. Rozvíja manuálnu zručnosť a jemnú motoriku. Je to ideálny darček pre všetkých mladých fanúšikov letectva a sérií Super Wings. Model je vyrobený z kvalitných bezpečných kociek pod oficiálnou licenciou spoločnosti Funnyflux/Alpha.


Vlastnosti produktu:

- set obsahuje 510 kusov kociek 

- bezpečné materiály - dlhá životnosť produktu

- krásna modro - biela farba

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 6+

Materiál: plast

Rozmery po zostavení:

- riadiaca veža: 19 x 21 cm

Hmotnosť: 945 g

Rozmery balenia: 45 x 30 x 6 cm


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať