COBI 26263 Vesmírna loď Boeing CST-100 Starliner | Plastové stavebnice | Inlea.sk
+421 482 304 811

COBI 26263 Vesmírna loď Boeing CST-100 Starliner

Boeing CST-100 Starliner je kozmická loď s posádkou navrhnutá a vyrobená americkou spoločnosťou The Boeing Co. v spolupráci s Bigelow Aerospace. Je určený na prepravu ľudí na Medzinárodnej kozmickú stanicu (ISS) a na súkromnú orbitálnej stanici. Kapsula Starliner je vypustená do vesmíru odpaľovacími raketami. Loď je ... Čítaj ďalej
28,90 €
Skladom do 2 - 4 dní
Výrobca: Cobi
Kód produktu: COBI-26263

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Boeing CST-100 Starliner je kozmická loď s posádkou navrhnutá a vyrobená americkou spoločnosťou The Boeing Co. v spolupráci s Bigelow Aerospace. Je určený na prepravu ľudí na Medzinárodnej kozmickú stanicu (ISS) a na súkromnú orbitálnej stanici. Kapsula Starliner je vypustená do vesmíru odpaľovacími raketami. Loď je použitá iba na prepravu ľudí na nízku obežnú dráhu okolo Zeme. 

Realistická kozmická loď Cobi 26263 Boeing CST-100 Starliner zo stavebníc zaručene poteší každého malého kozmonauta. Verná reprodukcia skutočného vozidla iste poteší všetkých zberateľov a nadšencov leteckých a kozmických technológií. Model má pohyblivé prvky, ako sú poklopy a bočné roviny kapsule a sedadlá posádky. Zostavený model meria 25 cm x 9,5 cm. Balenie obsahuje 227 kociek, dve figúrky členov posádky, dve helmy s otváracou clonou. Stavebnica poteší deti hneď dvakrát. Najskôr pri zostavovaní modelu z jednotlivých kosteček a potom pri hre. Stavebnica je vyrobená pod oficiálnou licenciou spoločnosti The Boeing Company. Hra s lietadlami umožní dieťaťu rozvíjať zručnosti ako je riadenie, sústredenie, manuálna zručnosť, rýchlosť myslenia.

Vlastnosti produktu:

- 227 kociek stavebnice

- 2 figúrky členov posádky s helmami

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 6+

Rozmery hračky: 25 x 9,5 cm


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať