Detská skladacia ohrádka CARETERO Holiday - modrá | Detské cestovné postieľky | Inlea.sk
+421 482 304 811

Detská skladacia ohrádka CARETERO Holiday - modrá

Ohrádky sú neoceniteľnou pomocou pre všetkých malých lezúňov objavujúcich svet. Vaše dieťatko vďaka nim bude mať svoj kútik zábavy ohraničený a vy sa budete môcť venovať svojim ostatným povinnostiam. Ratolesť sa v ohrádkach môže spokojne hrať bez akýchkoľvek priestorových ohraničení. U nás nájdete ohrádky v rôznych farbách a ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.
Momentálne nedostupné
Výrobca: CARETERO
Kód produktu: 40398

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Ohrádky sú neoceniteľnou pomocou pre všetkých malých lezúňov objavujúcich svet. Vaše dieťatko vďaka nim bude mať svoj kútik zábavy ohraničený a vy sa budete môcť venovať svojim ostatným povinnostiam. Ratolesť sa v ohrádkach môže spokojne hrať bez akýchkoľvek priestorových ohraničení. U nás nájdete ohrádky v rôznych farbách a prevedeniach, ktoré výborne poslúžia vám obom - dieťatku aj vám.

Kvalitná ohrádka CARETERO Holiday je ľahká, praktická, štvorcového tvaru. Priehľadná sieťka na bočných stranách umožňuje dieťaťu sledovať okolie a má krásný obrázok. Matrac je potlačená obrázkom pláže. Matrac môže poslúžiť ako hracia deka i mimo ohrádku. Súčasťou ohrádky sú praktické bočné dvierka. Ohrádku možno zložiť a zabaliť do priloženej tašky.  Je skvelým pomocníkom pri strážení detí.

Vlastnosti produktu:

- mäkká matrac s obrázkom

- bočné dvierka na zips

- jednoduchý mechanizmus skladania

- pevná konštrukcia a odolné materiály

- farba: modrá

 Parametre produktu

Rozmery: 100 x 100 cm

Nosnosť: 15 kg

Hmotnosť: 9 kg


Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!