Detská šmykľavka s držadlom 200 cm Inlea4Fun RON | Detské šmykľavky | Inlea.sk

Detská šmykľavka s držadlom 200 cm Inlea4Fun RON

Detské šmykľavky sú veľmi jednoduché hračky, ktoré milujú menšie i väčšie deti. Správna šmykľavka nájde svoje využitie na záhrade, v pieskovisku, ale napríklad aj v bazéne či v detskej izbe. Táto skvelá šmykľavka je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, v krásnych pestrých farbách, vďaka čomu si Vaše deti užijú ... Čítaj ďalej
82,90 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: 3T-L2085

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Detské šmykľavky sú veľmi jednoduché hračky, ktoré milujú menšie i väčšie deti. Správna šmykľavka nájde svoje využitie na záhrade, v pieskovisku, ale napríklad aj v bazéne či v detskej izbe. 

Táto skvelá šmykľavka je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, v krásnych pestrých farbách, vďaka čomu si Vaše deti užijú ešte viac zábavy. Vďaka masívnemu plastu je šmykľavka veľmi stabilná a bezpečná. Navyše je odolná aj poveternostným podmienkam. Jej zaujímavý vzhľad zaručene priláka všetky deti a poskytne im mnoho zábavy. Montáž a údržba je veľmi jednoduchá. Detské šmykľavky sú skvelým prostriedkom pre rozvoj hrubej motoriky. Deti si pri šmýkaní trénujú koordináciu pohybov, rovnováhu, posilňujú svaly.

Vlastnosti produktu:

- perfektné spracovanie

- široké a stabilné schody

- držadlá


DÔLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÉ UPOZORNENIE:

Pri skladaní šmykľavky je veľmi dôležité riadiť sa priloženým návodom na použitie. Šmykľavka je určený predovšetkým do exteriéru. Používajte len pod dohľadom dospelej osoby.

 Parametre produktu

Materiál: plast

Odporúčame pre: dievčatá aj chlapcov

Rozmery: 140 x 110 x 220 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať