Detská žehliaca doska so žehličkou Inlea4Fun | Inlea.sk

Detská žehliaca doska so žehličkou Inlea4Fun

Žehliaca doska pre deti s detskou žehličkou poteší malých domácich pomocníkov vo veku od 3 rokov. Žehliaca doska pôsobí pre deti veľmi realisticky a má pevnú konštrukciu. Súčasťou setu na žehlenie je stojan na položenie žehličky, 4 štipčekov, 4 vešiaky a rozprašovač. Žehlička je realistickou kópiou originálu. Celý ... Čítaj ďalej
29,26 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: RA-ZDZ.834

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Žehliaca doska pre deti s detskou žehličkou poteší malých domácich pomocníkov vo veku od 3 rokov. Žehliaca doska pôsobí pre deti veľmi realisticky a má pevnú konštrukciu. Súčasťou setu na žehlenie je stojan na položenie žehličky, 4 štipčekov, 4 vešiaky a rozprašovač. Žehlička je realistickou kópiou originálu. 

Celý žehliaci set je v sivej a ružovej farbe. Doska na žehlenie sa dá ľahko zložiť. Zapojením vášho dieťaťa do žehlenia a domácich prác v ňom už od malička pestujete zmysel pre poriadok a čistotu. Spoločným žehlením ukazujete deťom, že aj žehlenie môže byť zábavné.

Doprajte vašim ratolestiam kvalitné a bezpečné hračky. Výrobca detských hračiek Inlea4Fun kladie dôraz na prepracovaný dizajn a kvalitu použitých materiálov, ktoré sú vhodné pre jemné detské rúčky.

Vlastnosti produktu:

- vyroben z kvalitných materiálov

- sivo-ružový moderný dizajn

- 12 kusov príslušenstva

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Rozmery žehliacej dosky:

- celková dĺžka: 69 cm

- šírka: 22 cm

- dĺžka plochy na žehlenie: 43 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!