Detské chodítko s volantom a silikónovými kolieskami Baby Mix - modrá | Chodítko | Inlea.sk

Detské chodítko s volantom a silikónovými kolieskami Baby Mix - modrá

Lezenie je minulosťou a vaše dieťatko by už chcelo začať testovať aké je to chodiť po vlastných? Chodítka sú na to ideálnym riešením, keďže pomáhajú vašej ratolesti cvičiť koordináciu a zdokonaľovať plnohodnotnú chôdzu zábavnou formou. Spojte príjemne s užitočným a vyberte si ideálne chodítko pre vášho malého ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

79,90 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Baby Mix
Kód produktu: 39122

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Lezenie je minulosťou a vaše dieťatko by už chcelo začať testovať aké je to chodiť po vlastných? Chodítka sú na to ideálnym riešením, keďže pomáhajú vašej ratolesti cvičiť koordináciu a zdokonaľovať plnohodnotnú chôdzu zábavnou formou. Spojte príjemne s užitočným a vyberte si ideálne chodítko pre vášho malého drobca. 

Detské chodítko Baby Mix má veľmi pohodlný poťah, je na 4 kolieskach. Príjemné modré farby a príslušenstvá zaručene prilákajú pozornosť detí a v chodítku sa budú skvele zabávať dlhé hodiny. Je výškovo nastaviteľné na niekoľko polôh, so spevnenou chrbtovou opierkou. Súčasťou je hrací pultík so zvukmi, ktorý sa jednoducho premení na jedálenský. Dostatočne široká základňa zabráni dieťaťu poranenia pri strete s nábytkom. V spodnej časti rámu chodúľky sú protišmykové zábrany, ktoré ochránia pred spadnutím zo schodov. Chodítko je vyrobené z kvalitného plastového materiálu. Zaobstarajte svojmu dieťatku toto kvalitné chodítko, ktoré mu zaručí bezpečnosť pri jeho prvých krokoch! 

Vlastnosti produktu:

- hrací pultík so zvukmi

- pohodlné sedadlo

- protišmykové zábrany

- príjemné modré farby

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 6 mesiacov

Rozmery: 75 x 70 cm

Rozmery v rozloženom stave: 65 x 13 x 77 cm

Nosnosť: 12 kg

Hmotnosť: 4,5 kg

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!