Detské odrážadlo so zvukom Motorka Bayo - červené | Klasické detské vozidlá | Inlea.sk
+421 482 304 811

Detské odrážadlo so zvukom Motorka Bayo - červené

Detské odrážadlá sú prvá vec, ktorú dokáže dieťa ovládať samo. Preto mnoho rodičov rieši prvé zoznámenie dieťaťa s cyklistikou práve tak.Detské odrážadlo Bayo Motorka je ideálna, skvelá a bezpečná hračka. Je vyrobené z veľmi pevného a odolného plastu. Odrážadlo motorka má atraktívny tvar športového motocykla a je vybavené ... Čítaj ďalej
28,10 €
Skladom do 2 - 4 dní
Výrobca: BAYO
Kód produktu: 38643

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Detské odrážadlá sú prvá vec, ktorú dokáže dieťa ovládať samo. Preto mnoho rodičov rieši prvé zoznámenie dieťaťa s cyklistikou práve tak.

Detské odrážadlo Bayo Motorka je ideálna, skvelá a bezpečná hračka. Je vyrobené z veľmi pevného a odolného plastu. Odrážadlo motorka má atraktívny tvar športového motocykla a je vybavené modulom s melódiami a klaksónom. Odrážadlo je ľahké, veľmi stabilné, kompaktných rozmerov a preto je vhodné na doma i von. Kolieskagumové, nekĺzavé a vhodné pre všetky povrchy. Odrážadlo je bez pedálov , vďaka čomu sa dieťa dokáže sústrediť hlavne na udržanie rovnováhy a smer jazdy. Má pohodlné široké sedadlo a postranné pomocné kolieska. Pomáha rozvíjať motorické schopnosti dieťaťa a zaručí mu veľa zábavy a potešenia. Je určené pre deti, ktoré sa už naučili chodiť.


Vlastnosti produktu:

- stlačením gombíka vydáva zvukové efekty

- široké kolieska

- pohodlné sedadlo

- atraktívne farby

- batérie nie sú súčasťou balenia (2x AA 1.5V)

 Parametre produktu

Rozmery: 66 x 46 x 43 cm

Hmotnosť: 2,3 kg

Nosnosť: 25 kg


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať