Detský kostým Rytier s príslušenstvom | Inlea.sk

Detský kostým Rytier s príslušenstvom

Detské karnevalové kostýmy z našej ponuky potešia vaše deti a vďaka nim sa stanú hviezdou karnevalu. Oblečte Vaše dieťa do kostýmu a masky a splňte mu aspoň na jeden deň sen byť svojou obľúbenou postavičkou. Uvidíte nefalšovanú radosť, ktorá vám bude rozhodne dokonalou odmenou.Skutočný rytier je vždy ... Čítaj ďalej
13,90 €
Skladom do 3-5 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: JO-ZA3205

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Detské karnevalové kostýmy z našej ponuky potešia vaše deti a vďaka nim sa stanú hviezdou karnevalu. Oblečte Vaše dieťa do kostýmu a masky a splňte mu aspoň na jeden deň sen byť svojou obľúbenou postavičkou. Uvidíte nefalšovanú radosť, ktorá vám bude rozhodne dokonalou odmenou.

Skutočný rytier je vždy pripravený na konanie. S touto sadou sa bude každý malý chlapec cítiť ako skutočný rytier. Či už ide o karneval alebo akúkoľvek inú párty, kostým rytiera bude dobrou voľbou! Brnenie je celé z pružného plastubezpečné, veľmi pekne starostlivo vyrobené. Prvky na hrudníku sú profesionálne profilované. Každý prvok, ktorý sa má aplikovať, je vybavený elastickými pásikmi. Farba brnenia evokuje odtieň starého striebra. Set je dobre spracovaný s dôrazom na najmenšie policajné detaily.

Obsah balenia:

- brnenie

- prilba s pohyblivým tvárovým závojom

- meč

- ramenný popruh

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 3+

Meč: 34 cm

Brnenie: 31 x 31 cm

Ramenný popruh: 10,5 x 14 cm

Rozmer balenia: 58 x 38 x 16 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať