Detský toaletný stolík Inlea4Fun DRESSER MIRORR | Kozmetické sety, náramkovač | Inlea.sk
+421 482 304 811

Detský toaletný stolík Inlea4Fun DRESSER MIRORR

Veľa fantázie vo vašich ratolestiach prebudia aj úžasné detské kozmetické stolíky. Váše malé vizážistky a kaderníčky sa môžu dosýtosti zabaviť pri hre s plastovým kozmetickým stolíkom.Krásny toaletný stolík Inlea4Fun Dresser Mirror v ružovom prevedení zaručene poteší všetky dievčatká, ktoré sa radi maľujú a češú. Poskytne ... Čítaj ďalej
Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.
Vypredané
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE4466

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Veľa fantázie vo vašich ratolestiach prebudia aj úžasné detské kozmetické stolíky. Váše malé vizážistky a kaderníčky sa môžu dosýtosti zabaviť pri hre s plastovým kozmetickým stolíkom.

Krásny toaletný stolík Inlea4Fun Dresser Mirror v ružovom prevedení zaručene poteší všetky dievčatká, ktoré sa radi maľujú a češú. Poskytne všetko čo malé princezné potrebujú k tomu, aby sa dokonale upravili. Je vybavená s 3 zásuvkami na šperky a veľkým zrkadlom. Stlačením tlačidla v hornej časti zrkadla sa aktivuje osvetlenie zabudované v jeho ráme. K toaletnému stolíku prislúchajú aj rôzne príslušenstvá ako napríklad náhrdelník z korálikov, rúže či kefa na vlasy. Stolík má pevnú konštrukciu, vďaka čomu je trvácny a ľahko sa čistí. V stolíku sa nachádza posuvná zásuvka pre odloženie ďalších vecičiek. Prekvapte svoju dcérku s týmto krásnym toaletným stolíkom!

Vlastnosti produktu:

- doplnky: hrebeň, rôzne fľaštičky, koráliky, parfum

- krásne ozdobené svietiace zrkadlo

- zásuvka

- pevná konštrukcia

- v krásnej ružovej farbe

- vyrobené z kvalitného plastu

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 3+

Rozmery balenia: 45 cm x 34 cm x 8,5 cm


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!