Do prírody s deťmi. Aké aktivity sú pre ne lákavé?
0 0,00 €
Váš nákupný košík je zatiaľ prázdny
Akciový tovar Novinky Špeciálna ponuka

Do prírody s deťmi. Aké aktivity sú pre ne lákavé?


Jarné a letné ročné obdobia sú charakteristické tým, že príjemné teplé počasie a slnečné lúče priam lákajú ľudí do prírody. Rovnako to je aj s deťmi, ktoré pomaly vymýšľajú, akými rôznymi aktivitami by sa mohli zabaviť vonku v prírode. Ak aj vy chcete vašim ratolestiam dopriať čo najviac zábavy, príjemných spomienok a pohybu, tak čítajte ďalej, pretože sme si pre vás pripravili naše najlepšie tipy na zábavu počas pobytu v prírode s deťmi.


Zaobstarajte si trampolínu

Pamätáte sa na tie časy, kedy ste ako dieťa s obľubou skákali na trampolínach? V minulosti to bolo celkom veľké privilégium, avšak dnes môže mať trampolínu vo svojej záhrade každý. Trampolíny sú dostupné v rôznych veľkostiach a prevedeniach s vonkajšou či vnútornou ochrannou sieťou. Ich výhodou je, že majú dlhú životnosť a pri pravidelnej údržbe sú maximálne bezpečné aj pre deti. Trampolíny sú jednoznačne zárukou nekonečnej zábavy pre celú rodinu.Spoznajte prírodu na dvoch kolesách

Bicyklovanie je nie len príjemným športom, ale aj zábavou pre najmenších. Spoznávanie nových miest na dvoch kolesách bude pre detičky atraktívne, ak sa zapojí celá rodina a takúto aktivitu spojíte s menším výletom. Môžete sa napríklad vybrať do neďalekej cukrárne alebo na najbližšiu farmu za zvieratkami. Malé detičky budú môcť cestu sledovať zo svojej pohodlnej cyklosedačky, naopak väčšie deti už určite zvládnu kratšiu cestu na vlastnom detskom bicykli.
Zabavte sa v záhrade

Ak vlastníte rodinný dom, tak vo vašej záhrade máte možnosť vytvoriť vašim deťom dokonalý raj pre zábavu. Je nekonečné množstvo hier, ktoré môžu malí nezbedníci objavovať v záhrade. Základom by jednoznačne mala byť detská hojdačka alebo pieskovisko. Tieto hračky totiž zabavia vaše deti aj na viac hodín. Väčšie deti sa jednoznačne zabavia v detskom domčeku alebo si radi zahrajú niektorú z loptových hier.  
Vyberte sa na stanovačku

Uvažujete už dlhšie nad stanovačkou s deťmi, avšak neviete čo všetko by ste potrebovali? Okrem kvalitného stanu budete potrebovať aj nafukovací matrac a spací vak. Aby ste deti zabavili, tak si na stanovačku nachystajte čo najviac aktivít. Môžete sa spoločne zahrať rôzne spoločenské hry, zabaviť ich imaľovánkami, čítať im z knižky alebo hrať loptové hry.
Či už sa rozhodnete pre bicyklovanie, skákanie na trampolíne alebo len obyčajnú prechádzku, tak vedzte, že čas strávený s deťmi nikdy nie je strateným časom. To, čo si navždy zapamätajú sú práve príjemné chvíle prežité v kruhu svojej milujúcej rodiny a preto dbajte na to, aby týchto chvíľ bolo čo najviac. 


Tags: blog inleask deti zabava zahrada priroda hojdacky stan trampolina