Drevený domček pre bábiky Woodyland Vila Anna-Marie | Inlea.sk

Drevený domček pre bábiky Woodyland Vila Anna-Marie

Chcete prekvapiť svoju dcérku niečím, čo ju zaručene poteší? Drevený domček pre bábiky Anna-Marie zaručene vyčarí úsmev na tvári všetkým malým dievčatám.Moderný vzhľad domčeka bude pre dievčatká veľmi atraktívny, vďaka čomu sa budú s domčekom zabávať dlhé hodiny. Tento krásny poschodový drevený ... Čítaj ďalej
79,50 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Woodyland
Kód produktu: NE-WD91874

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Chcete prekvapiť svoju dcérku niečím, čo ju zaručene poteší? Drevený domček pre bábiky Anna-Marie zaručene vyčarí úsmev na tvári všetkým malým dievčatám.

Moderný vzhľad domčeka bude pre dievčatká veľmi atraktívny, vďaka čomu sa budú s domčekom zabávať dlhé hodiny. Tento krásny poschodový drevený domček, je plne vybavený a má veľké priestranné miestnosti, v ktorých je možné bez prerušenia usporiadať krásny nábytok a doplnky. Domček má zariadené izby, ako spálňakuchyňa s jedálenským kútomkúpeľňa. Každá bábika Barbie sa v nej bude skvele cítiť. Krásny ružový drevený domček pre bábiky Anna-Marie je vyrobený z kvalitných, na zdravie neškodlivých materiálov. S týmto skvelým domčekom si môžu dievčatká vytvoriť vlastný príbeh so svojimi bábikami.

Vlastnosti produktu:

- krásny nábytok z masívneho dreva

- 13 ks nábytku

- 2 bábiky sú súčasťou

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Materiál: drevo + drevovláknitá doska

Rozmery: 53 x 32,5 x 51 cm

Hmotnosť: 4,75 kg

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!