+421 905 602 345

Elektrické autíčko FORD RS

Hľadáte pre vaše dieťa výnimočný darček? Darujte mu elektrické autíčko. Detské elektrické autíčko dáva dieťaťu príležitosť cítiť sa ako skutočný vodič, pretekár formule alebo účastník Rally Dakar.Elektrické autíčko však pre dieťa nie je len hračka, ale aj spôsob, ako získať nové užitočné zručnosti. Dieťa sa ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

209,90 €
Skladom do 2 - 4 dní
Cena dopravy 7,00 €
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: PA.DK-F777

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Hľadáte pre vaše dieťa výnimočný darček? Darujte mu elektrické autíčko. Detské elektrické autíčko dáva dieťaťu príležitosť cítiť sa ako skutočný vodič, pretekár formule alebo účastník Rally Dakar.Elektrické autíčko však pre dieťa nie je len hračka, ale aj spôsob, ako získať nové užitočné zručnosti. Dieťa sa cíti zrelšie a vážnejšie, získava pocit zodpovednosti, vyvíja sa u neho priestorové vnímanie, koordinácia, oboznamuje sa s pravidlami cestnej premávky a zvyšuje sa dôvera vo vlastné schopnosti.

Detský elektrický automobil je plnohodnotné vozidlo, ktoré funguje na batériu. Elektrické autíčko sa dáva do pohybu po stlačení pedála, resp. diaľkového ovládania. Konštrukcia detských elektrických vozidiel je podobná konštrukcii skutočných automobilov. Majú brzdy,  svetlo, spiatočku a dokonca aj prevodovku.Od skutočných áut sa líšia veľkosťou, spôsobom pohonu a samozrejme rýchlosťou, ktorá je nižšia a pre jazdu detí bezpečná.

Dokonca, radosť z jazdy v „ skutočnom“ aute môžete dopriať aj tým najmenším, pretože mnohé elektrické autíčka viete ovládať pomocou diaľkového ovládania.

Autíčko je zdobené čiernou koženkou, disponuje s čalúneným sedadlom s bezpečnostným pásom. Dvierka sú vysoké, čo poskytuje bezpečnosť aj pre menšie deti.Stačí zošliapnuť na pedál a autíčko sa vďaka novej riadiacej elektronike plynulo bez trhnutia rozbehne. Dva motory sa starajú o 3 rýchlosti vpred a jednu rýchlosť vzad. Vďaka mäkkým polymérovým EVA kolesám bude jazda tichá a hladká.

Hudbu je možné prehrávať okrem vstavanej hudby a klaksónu aj cez USB, SD Kartu, FM Rádio, Bluetooth či MP3.

K autíčku prislúcha diaľkový ovládač pre rodičov, vďaka ktorému môže mať rodič plnú kontrolu nad jazdou. Na diaľkovom ovládači nájdete aj tlačidlo núdzová brzda, ktorá vypína všetky jazdné funkcie autíčka. Opätovné stlačenie núdzovej brzdy znova aktivuje jazdné funkcie.

Párovanie diaľkového ovládania priamo na konkrétne autíčko umožňuje používať neobmedzený počet rovnakých autíčok v jednom priestore bez vzájomného rušenia signálu.

 Parametre produktu

Motor: 2 x 12V / 13000RPM

Batérie: 12V / 7Ah

Pilot: 2,4 GHz

Priemer kolies: 24 cm

Šírka kolies: 9 cm

Hĺbka sedadla: 20 cm

Šírka sedadla: 39 cm

Výška sedadla: 32 cm

Dĺžka vozidla: 117 cm

Šírka vozidla: 74 cm

Výška vozidla: 56 cm

Váha vozidla: 17 kg

Veľkosť kartónu: 117 x 63 x 41 cm

Hmotnosť: 21 kg

Maximálne zaťaženie: 30 kg


Motor: 2 x 12V / 13000RPM

Batérie: 12V / 7Ah

Pilot: 2,4 GHz

Priemer kolies: 24 cm

Šírka kolies: 9 cm

Hĺbka sedadla: 20 cm

Šírka sedadla: 39 cm

Výška sedadla: 32 cm

Dĺžka vozidla: 117 cm

Šírka vozidla: 74 cm

Výška vozidla: 56 cm

Váha vozidla: 17 kg

Veľkosť kartónu: 117 x 63 x 41 cm

Hmotnosť: 21 kg

Maximálne zaťaženie: 30 kg


Elektrické autíčka
Značka auta Ford

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať