Fínska sauna KARIBU RODIN (75730) | Sauny | Inlea.sk
+421 482 304 811

Fínska sauna KARIBU RODIN (75730)

Predpokladaný termín doručenia tovaru: Február!Tento model fínskej sauny je určený do temperovaných interiérov domu alebo bytu. Jej výrobca, firma KARIBU HOLZTECHNIK z nemeckých Brém, dokázala svojimi výrobkami úspešne nadviazať na stáročnú tradíciu škandinávskeho saunovania a súčasne do nej ... Čítaj ďalej
1 730,00 €
Skladom do 3-5 dni
Výrobca: KARIBU HOLZTECHNIK
Kód produktu: LG1914

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345
Predpokladaný termín doručenia tovaru: Február!

Tento model fínskej sauny je určený do temperovaných interiérov domu alebo bytu. Jej výrobca, firma KARIBU HOLZTECHNIK z nemeckých Brém, dokázala svojimi výrobkami úspešne nadviazať na stáročnú tradíciu škandinávskeho saunovania a súčasne do nej zapracovať dnešnú modernú technológiu. Menšia fínska sauna určená až pre dve osoby. Má rozmer 196x196cm s rohovými dverami. Saunu dodávame bez strešného vence a bez LED osvetlenia. Sauna je celá vyrobená z dreva severského smreku. Drevo pochádza zo vzdialeného severu Európy a je chemicky úplne neošetrené (nie je ani namorené ani nalakované). V dôsledku toho je prosté všetkých známych problematických látok, ktoré by sa v priebehu saunovania mohli z dreva uvoľňovať. Táto interiérová sauna vykazuje mimoriadne tepelnoizolačné vlastnostiSteny sauny sú zložené z vnútornej a vonkajšej vrstvy špeciálne hladených dosiek s perom a drážkou, medzi ktorými je 42 mm hrubá tepelná izolácia v podobe minerálnej vlny. Celková hrúbka steny je tak 68 mm Celosklenené dvere sú z dymovo hnedého bezpečnostného skla hrúbky 8 mm. Priechodné rozmery dverí sú 64 x 173 cm. Dvere možno namontovať ako ľavé alebo pravé. Rukoväť dverí v KARIBU dizajne. Sauna nemá vlastný podlahu a je nutné ju umiestniť výhradne v miestnosti s odpovedajúcou podlahovou krytinou, ideálne dlažbou. 

Výbava a príslušenstvo:

Obsahom štandardného balenia je 2x lavica z osikového dreva (1x šírka 57 cm + 1x šírka 27 cm, max 250 kg) a drevený ochranný rám na pec. Odporúčame ďalšie saunové príslušenstvo z našej ponuky.

K tomuto modelu sauny je možné dokúpiť elektrickú pec 3,6 kW, 9 kW.

Pred nákupom sauny:

Pred nákupom sauny odporúčame overiť súhlas majiteľa bytu. Potom je nutné zistiť, aké máte možnosti pre pripojenie saunových kachlí, tj. či je v byte na dostupnom mieste 400 V a či máte istič min 16 A. Podľa toho urobte výber saunovej pece.

Výrobok dodáváme v rozloženom stave. Produkt nie je určený pre komerčné využitie.

UPOZORNENIE! 
Termín doručenia sa môže v niektorých prípadoch líšiť od uvedeného. Ohľadom presného termínu doručenia prosím kontaktujte našu zákaznícku linku. 

 Parametre produktu

Výrobca: KARIBU HOLZTECHNIK Nemecko

Kategória: vnútorné sauny

Materiál konštrukcie: severský smrek

Hrúbka steny domčeka: 68 mm

Hrúbka izolácie: 42 mm

Dvere: celosklenené - dymové sklo 8 mm

Materiál lavíc a príslušenstva: osikove drevo

Počet a rozmer lavíc: 2 x / šírka 57 cm + šírka 27 cm

Podhlavník: 1

Odporúčané pece: 3,6 kW alebo 9 kW

Počet osôb: 2

Šírka (vonkajšia): 1,96 m

Hĺbka k stene: 1,96 m

Výška (vonkajšia): 1,98 m

Hmotnosť: 354 kg


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať