Golfový kočík pre bábiky REIG - Modro-ružový | Kočíky pre bábiky | Inlea.sk
+421 482 304 811

Golfový kočík pre bábiky REIG - Modro-ružový

Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša.Detský športový kočík pre bábiku REIG je ideálny spoločník na ... Čítaj ďalej
Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.
Vypredané
Výrobca: REIG
Kód produktu: REA301412

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša.

Detský športový kočík pre bábiku REIG je ideálny spoločník na prechádzky a hru pre dievčatá, už od 3 rokov. Kočík je ľahký, takže aj tie najmenšie dievčatká s ním môžu vyraziť do ulíc. V prednej časti sú bezpečnostné pásy, aby bábika bola počas jazdy na kočíku v bezpečí. Kočík pre dievčatká má pevné kolieska, ktoré zabezpečujú hladkú a ľahkú jazdu. Do tohto kočíka sa zamilujú všetky malé maminky.


Vlastnosti produktu:

- bezpečnostné pásy

- ľahká a kvalitná konštrukcia

- stojan na nohy

- možno ho ľahko zložiť aj rozložiť

- krásne farby

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 3+

Rozmer: 50 x 27,5 x 55 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!