Vianočné darčeky pre dievčatá
0 0,00 €
Váš nákupný košík je zatiaľ prázdny
Akciový tovar Novinky ÚLOVOK DŇA

Hľadáte najkrajšie hračky pre dievčatá? Našli sme ich za vás!

Vianoce sú najčarovnejším obdobím roka. Rozprávky, koláče, spoločná slávnostná večera, darčeky a, ak sa pošťastí, aj snehová nádielka. Je veľmi pravdepodobné, že vaši drobci už dni do Vianoc odpočítavajú a nevedia sa dočkať prekvapenia pod stromčekom. Užite si aj vy vianočné sviatky v pohode a bez stresu z preplnených nákupných centier. Vybrali sme pre vás najkrajšie darčeky pre dievčatá, ktoré si jednoducho objednáte z pohodlia domova.


Kuchynku si zamilujú všetky dievčatá

Kuchynka Katy Aga4Kids

Kuchynky patria posledné roky k najobľúbenejším vianočným darčekom pre dievčatá aj chlapcov. Vďaka kuchynke sa deti približujú svetu dospelých, cvičia si svoju predstavivosť a ešte sa aj skvelo zabavia. S kuchynkou sa zahrajú deti už od 3 rokov. V našej ponuke nájdete len kvalitné kuchynky s pevnou konštrukciou od overených výrobcov Smoby a Aga4Kids, bezpečnosť je predsa na prvom mieste.

Keď sa všetky dievčenské sny splnia

Domček pre bábiky

Viete, o čom sníva takmer každé dievčatko? O mieste, kde všetky ich príbehy ožijú. O krásnom domčeku pre bábiky. Výrobcovia hračiek vypočuli ich sny a odpovedali ponukou naozaj nádherných domčekov. Čo by na takýto domček povedala vaša dcérka?

Bábiky sú zaručený úspech

Elsa bábika Frozen

Hra na maminku patrí medzi tie najobľúbenejšie. Nie je preto divu, že celé generácie dievčat vyrastajú na bábikách. Naše staré mamy sa hrali s bábikami zo šúpolia či textilu a naše deti už majú v dispozícii mimoriadne realistické hračky aj so zvukovými efektmi. Ak máte doma malú fanúšičku Ľadového kráľovstva, máme pre vás vynikajúci tip na darček. Táto princezná Elsa s magickým kryštálom dokonca spieva.

Bez kočíku to nejde

Kočík pre bábätko ružový fialový

Aj bábiky sa predsa musia voziť. K obľúbenej klasike dievčat určite patria kočíky pre bábiky. Inovácie neobchádzajú ani hračky, a tak vaša dcéra môže voziť svoje bábätko v dvojkombinácii kočíka aj s taškou na prenášanie bábiky. Tak, ktorý to bude? Ružový alebo fialový?

Odrážadlo pre aktívne dievčatko

Milly Mally odrážadlo

Zdravý pohyb na čerstvom vzduchu je nesmierne dôležitý a pre večne zvedavé deti viac než prirodzený. Pri jazde na odrážadle sa deti naučia udržiavať rovnováhu a zároveň si posilňujú pohybovú sústavu. Nehovoriac o tom, aká je jazda na odrážadle úžasná zábava. Odrážadlo Milly Mally Duplo Monkey je vhodné pre deti už od 2 rokov.


Tags: detské kuchynky bábiky hračky pre dievčatá domčeky pre bábiku