Inlea4Fun CREA DOUGH Party Set Kreatívna sada plastelíny | Plastelína | Inlea.sk
+421 482 304 811

Inlea4Fun CREA DOUGH Party Set Kreatívna sada plastelíny

Plastelína je skvelá a kreatívna forma zábavy, ktorá dokáže deti zabaviť na veľmi dlhú dobu. Ak vaše dieťatko miluje modelovanie s plastelínami, tak mu tento modelovací set CREA DOUGH určite spôsobí veľkú radosť. V súprave sa nájdu všetky plastelíny, v 4 rôznych farbách. S touto súpravou môžu tvoriť rôzne farebné a ... Čítaj ďalej
19,90 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: ZA3166

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Plastelína je skvelá a kreatívna forma zábavy, ktorá dokáže deti zabaviť na veľmi dlhú dobu. Ak vaše dieťatko miluje modelovanie s plastelínami, tak mu tento modelovací set CREA DOUGH určite spôsobí veľkú radosť. V súprave sa nájdu všetky plastelíny, v 4 rôznych farbách. S touto súpravou môžu tvoriť rôzne farebné a zábavné kreácie. Súprava je bohato vybavená rôznymi doplnkami umožní vytvoriť: pizzu, zmrzlinu, cestoviny, koláčiky, rôzne dekorácie. Dá príležitosť dieťaťu vytvoriť si vlastné nápady pre chutné pokrmy a veľa iného občerstvenia.

Schopnosť zmiešať hmotu umožňuje získať úplne nové farby, a tak si dieťa rozvíja svoju fantáziu a tvorivosť, stimuluje predstavivosť, posilňuje a zlepšuje jemnú motoriku. Teraz majú deti k dispozícii 4 téglikov plastelíny v rôznych farbách na ľubovoľné tvorenie, ktorým strávi hodiny a hodiny príjemnej zábavy.

Vlastnosti produktu:

- set obsahuje 4 rôznych farieb

- praktické tégliky s uzáverom

- uzávery sa dajú použiť ako formičky

- súprava na výrobu pizze a zmrzliny

- príslušenstvo na výrobu cestovín

- tanier, šálka na zmrzlinu

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 3+

Rozmery balenia: 43 x 43 x 10 cm

Hmotnosť: 1,4 kg


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať