Inlea4Fun Detský kostým Lienka s krídlami | Detský kostým | Inlea.sk
+421 482 304 811

Inlea4Fun Detský kostým Lienka s krídlami

Detské karnevalové kostýmy z našej ponuky potešia vaše deti a vďaka nim sa stanú hviezdou karnevalu. Oblečte Vaše dieťa do kostýmu a masky a splňte mu aspoň na jeden deň sen byť svojou obľúbenou postavičkou. Uvidíte nefalšovanú radosť, ktorá vám bude rozhodne dokonalou odmenou.Ak vaše dievčatko túži vyniknúť na karnevale a ... Čítaj ďalej
8,90 €
Skladom
Očakávané doručenie 9. marec
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: ZA0884

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Detské karnevalové kostýmy z našej ponuky potešia vaše deti a vďaka nim sa stanú hviezdou karnevalu. Oblečte Vaše dieťa do kostýmu a masky a splňte mu aspoň na jeden deň sen byť svojou obľúbenou postavičkou. Uvidíte nefalšovanú radosť, ktorá vám bude rozhodne dokonalou odmenou.

Ak vaše dievčatko túži vyniknúť na karnevale a nechce byť princeznou, tento kostým Lienka je správna voľba a určite sa jej bude páčiť. Konštrukcia krídel je vyrobená z drôtu a krídla sú vytvorené pružným, jemným materiálom. Tento kostým má červenú čiarkovanú sukničku, ktorá je doplnená červenou tylovou spodničkou. Ďalej obsahuje čelenku s perím, krídla na gumičku a prútik. Krídla majú elastické gumičky na upevnenie. Potešte svoje dievčatko a doprajte jej zažiariť na oslave, karnevale či v škôlke. 

Obsah balenia:

- krídla

- suknička

- čelenka

- palička

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 3+

Rozmery:

- krídlo (š x v): 40 x 40 cm

- sukňa: dĺžka 29 cm

- pas sukienky po natiahnutí: cca 90 cm

- palička: 35 cm

Rozmery balenia: 63,5 x 46 x 1 cm


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať