Detský lekársky stôl s príslušenstvom Inlea4Fun | Inlea.sk

Detský lekársky stôl s príslušenstvom Inlea4Fun

Malý lekár bude s nadšením vyšetrovať a zaručene hneď príde na koreň choroby a naordinuje účinnú liečbu! S týmto stolíkom bude každej bábike a macíkovi podaná prvá pomoc.Tento skvelý lekársky set je určený pre všetkých malých lekárov a lekárky. Set je veľmi nápaditý a interaktívny, zaručí deťom maximálnu zábavu. Stetoskop, ... Čítaj ďalej
Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE-4448

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Malý lekár bude s nadšením vyšetrovať a zaručene hneď príde na koreň choroby a naordinuje účinnú liečbu! S týmto stolíkom bude každej bábike a macíkovi podaná prvá pomoc.

Tento skvelý lekársky set je určený pre všetkých malých lekárov a lekárky. Set je veľmi nápaditý a interaktívny, zaručí deťom maximálnu zábavu. Stetoskop, teplomer a okuliare sú súčasťou výbavy takmer každého lekára. Vďaka pripojeným zariadeniam bude môcť dieťa počas hry vykonávať vyšetrenia a pripraviť obväzy. Stojan je vybavený mnohými držadlami a policami. Pri hraní sa deti precvičujú jemnú motoriku, učia sa rozpoznávať tvary, farby, názvy rôznych prístrojov a nástrojov. Navyše sa môžu naučiť aj základy prvej pomoci a to, ako reagovať pri rôznych zraneniach. Potešte svoje dieťa týmto lekárskym vozíkom, vďaka ktorému sa nielen skvele zabavia ale navyše sa aj veľa vecí naučia. Pomáha odbúrať strach z lekára.

Vlastnosti produktu:

- interaktívna zábava

- praktický vozík

- stetoskop

- okuliare

- striekačka, zrkadielko, neurologické kladivko, kliešte, nožničky, pinzeta, okuliare

- leukoplast na rany, lieky, vitamíny

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 3+

Rozmery stolíka: 68 x 66 x 38 cm

Hmotnosť: 1,5 kg

Rozmery balenia: 59 x 45,5 x 13,5 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať