Inlea4Fun MY HOME Detská práčka - biela/modrá | Inlea.sk

Inlea4Fun MY HOME Detská práčka - biela/modrá

Máte doma malú pomocníčku? Detská práčka My Home určite poteší každé malé dievčatko. Dieťa špeciálnym spôsobom napodobňuje život svojho prostredia a konanie dospelých. Dieťa sa naučí základné činnosti súvisiace s udržiavaním čistoty doma.Hračka je vyrobená z pevného a odolného materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a pohodlie ... Čítaj ďalej
26,90 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: RA-ZDZ.3252

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Máte doma malú pomocníčku? Detská práčka My Home určite poteší každé malé dievčatko. Dieťa špeciálnym spôsobom napodobňuje život svojho prostredia a konanie dospelých. Dieťa sa naučí základné činnosti súvisiace s udržiavaním čistoty doma.

Hračka je vyrobená z pevného a odolného materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a pohodlie pri používaní. Má estetický vzhľad, ktorý v kombinácii so sýtymi farbami a efektnými tvarmi zaistí skvelú a predovšetkým bezpečnú zábavu pre každé dieťa. Sada má veľa zaujímavých prvkov. Práčka má dotykový panel na výber pracích programov a v závislosti od cyklu môžete počuť rôzne zvuky práčky a rozsvieti sa LED na prednej strane hračky. Na boku je pohyblivý gombík na zmenu teploty.

Vlastnosti produktu:

- zvukové a svetelné efekty

- dvierka sú otvárateľné

- ideálny darček pre každú príležitosť

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Rozmery práčky: 23 x 16,5 x 12,5 cm

Rozmery balenia: 25 x 18,5 x 14 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!