Inlea4Fun detská tabuľa s bezpečnostným sklom TRIXY + obojstranná doska | Detské tabule na kreslenie | Inlea.sk
+421 482 304 811

Inlea4Fun detská tabuľa s bezpečnostným sklom TRIXY + obojstranná doska

Radi by ste prekvapili svoje dieťa výnimočným darčekom, ktorý okrem zábavy poskytuje aj možnosť vzdelávať sa? Obojstranná magnetická tabuľa s bezpečnostným sklom TRIXY je tou správnou voľbou! Táto obojstranná tabuľa je veľmi praktická, keďže vďaka rozmerom nie je náročná na priestor. Tabuľa obsahuje 2 dosky, ... Čítaj ďalej
31,50 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: OPS3

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Radi by ste prekvapili svoje dieťa výnimočným darčekom, ktorý okrem zábavy poskytuje aj možnosť vzdelávať sa? Obojstranná magnetická tabuľa s bezpečnostným sklom TRIXY je tou správnou voľbou! Táto obojstranná tabuľa je veľmi praktická, keďže vďaka rozmerom nie je náročná na priestor. Tabuľa obsahuje 2 dosky, jednu priehľadnú a jednu obojstrannú na kreslenie fixkami aj kriedami. 

V balení nájdete 5 kusov farebných kried, 1 fixku, 1 handru, 1 špongiu, magnetické písmená, počítadlo a pohár na vodu. Vďaka týmto príslušenstvám sa môžu deti učiť abecedu, tak isto sa môžu  učiť čítať, písať a počítať a popri tom sa aj skvele zabavia a rozvíjajú svoju predstavivosť a zručnosti. Praktická integrovaná polička slúži na odkladanie príslušenstva. Zabezpečte svojim deťom túto atraktívnu tabuľu a doprajte im tak chvíle plné zábavy a vzdelávania! 

Vlastnosti produktu:

• dve dosky - jedna priehľadná, jedna obojstranná na kreslenie fixkami aj kriedami

• nenáročná na priestor - možnosť zložiť

• kvalitné drevo


 Parametre produktu

Materiál: kvalitné drevo

Rozmery: 100  x 45 x 40 cm

Hmotnosť: 3 kg

Odporúčaný vek: 3+

Normy: CE


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať