Inlea4Fun Vodná šmykľavka s držadlom - zelená | Detské šmykľavky | Inlea.sk
+421 482 304 811

Inlea4Fun Vodná šmykľavka s držadlom - zelená

Detské šmykľavky sú veľmi jednoduché hračky, ktoré milujú menšie i väčšie deti. Správna šmykľavka nájde svoje využitie na záhrade, v pieskovisku, ale napríklad aj v bazéne či v detskej izbe. Táto skvelá šmykľavka je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, má krásnu farbu a disponuje s prípojkou na vodu, ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

83,90 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: 552

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Detské šmykľavky sú veľmi jednoduché hračky, ktoré milujú menšie i väčšie deti. Správna šmykľavka nájde svoje využitie na záhrade, v pieskovisku, ale napríklad aj v bazéne či v detskej izbe. 

Táto skvelá šmykľavka je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, má krásnu farbu a disponuje s prípojkou na vodu, vďaka čomu si Vaše deti užijú ešte viac zábavy. Vďaka masívnemu plastu je šmykľavka veľmi stabilná a bezpečná. Navyše je odolná aj poveternostným podmienkam. Jej zaujímavý vzhľad zaručene priláka všetky deti a poskytne im mnoho zábavy. Montáž a údržba je veľmi jednoduchá, a ľahko sa dá spojiť s hadicou a vytvoríte si vodnú šmykľavku. Detské šmykľavky sú skvelým prostriedkom pre rozvoj hrubej motoriky. Deti si pri šmýkaní trénujú koordináciu pohybov, rovnováhu, posilňujú svaly.

Vlastnosti produktu: 

- perfektné spracovanie

- široké a stabilné schody

- z kvalitného materiálu


DÔLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÉ UPOZORNENIE: pri skladaní šmykľavky je veľmi dôležité riadiť sa priloženým návodom na použitie. Nezabúdajte na zabezpečovací pás a skrutky ,ktoré sú tiež súčasťou balenia.

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 3 +

Rozmery: 114 x 240 cm

Dĺžka šmykľavky: 243 cm

Maximálne zaťaženie: 40 kg

Rozmery balenia: 149 x 40 x 49 cm


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať