Interaktívna hracia kocka Baby Mix | Inlea.sk

Interaktívna hracia kocka Baby Mix

Detská interaktívna hudobná kocka Baby Mix je skvelá hračka, stimuluje koordináciu a rozvoj zmyslov a precvičuje jemnú motoriku vášho dieťaťa. Obsahuje sústavu otáčajúcich sa ozubených koliesok, otvory pre vkladanie priložených hračiek alebo hodiny, vďaka ktorým sa vaše dieťa naučí spoznávať čas. Kocka obsahuje aj malé hrajúce ... Čítaj ďalej
19,90 €
Skladom
Očakávané doručenie 13. júl
Výrobca: Baby Mix
Kód produktu: 37158

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Detská interaktívna hudobná kocka Baby Mix je skvelá hračka, stimuluje koordináciu a rozvoj zmyslov a precvičuje jemnú motoriku vášho dieťaťa. Obsahuje sústavu otáčajúcich sa ozubených koliesok, otvory pre vkladanie priložených hračiek alebo hodiny, vďaka ktorým sa vaše dieťa naučí spoznávať čas. Kocka obsahuje aj malé hrajúce piáno, alebo tlačidlá na ktorých si môže dieťa púšťať rôzne melódie.

Hrou sa dieťa učí logicky myslieť, rozpoznať tvary a farby, spracovanie objektov. Hračka je navrhnutá takým spôsobom, aby stimulovala vývoj batoľaťa na niekoľkých úrovniach súčasne. Táto multifunkčná hračka rozvíja aj sluch, hudobné schopnosti a predstavivosť, zlepšuje koncentráciu a koordináciu pohybov dieťaťa.


Vlastnosti produktu:

- vhodný pre deti od 6 mesiacov

- s veselými farbami

- obsahuje malé hrajúce piáno

- balenie obsahuje tri 1,5V batérie typu AA

 Parametre produktu

Rozmery: 15x15x15 cm

Hmotnosť: 600 g

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať