+421 905 602 345

Bicykel DINO 165 BMX 16" - čierny

Cyklistika je jeden z najpopulárnejších športov, ktorý môžete robiť odmalička až do staroby. Navyše na bicykli môžete jazdiť celá rodina spoločne a tráviť tak aktívne voľný čas v prírode – nielen v lete! Deti jazdu na bicykli milujú. Pamätáte sa ešte na svoj prvý bicykel a pocit vzrušenia, keď ... Čítaj ďalej
Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.
Výrobca: ACRA
Kód produktu: 54490

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Cyklistika je jeden z najpopulárnejších športov, ktorý môžete robiť odmalička až do staroby. Navyše na bicykli môžete jazdiť celá rodina spoločne a tráviť tak aktívne voľný čas v prírode – nielen v lete! 

Deti jazdu na bicykli milujú. Pamätáte sa ešte na svoj prvý bicykel a pocit vzrušenia, keď ste dokázali sami ovládať tento jednoduchý dopravný prostriedok? Bicykel je jeden z darčekov, na ktorý nezabudne ani vaše dieťa. Dieťaťu darujete nielen nádherný darček, ale ako bonus získa skvelý prostriedok pre športové aktivity na čerstvom vzduchu. Túžba po bicyklovaní ženie deti von, aby si mohli užívať určitú nezávislosť, radosť a vzrušenie z jazdy. Čas na kúpu prvého bicyklíka pre dieťa je zhruba v období 3 rokov veku dieťaťa. V tomto období deti už dokážu pochopiť princíp bicyklovania a zvládnuť jednoduchú koordináciu pohybov potrebnú pre jazdu na bicykli. 

Nezabúdajme ani na bezpečnosť počas jazdy! Zo zákona musí mať prilbu na hlave každý cyklista mladší ako 18 rokov vrátane dieťaťa v cyklosedačke.


Vlastnosti produktu: 

Je odporúčaný pre deti s výškou 95-127 cm alebo vo veku 4-6 rokov.

- odľahčený, zároveň vystužený rám z Hi-Tech ocele.

- predné a zadné veľmi účinné "V-brzdy".

- nastaviteľná výška sedadla

- výškovo nastaviteľné riadidlá

- protišmykové plastové rukoväte

- pohodlné, mäkké sedadlo

- nafukovacie kolesá 

 Parametre produktu

Rám: odľahčená Hi-tech oceľ

Maximálne zaťaženie: 45 kg

Koleso: nafukovacie 16"

Váha: 6,9 kg

Spĺňa európske bezpečnostné normy.
Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať