KROSS Detský bicykel Mini 5.0 10" 2019 - lesklý fialový / modrý | Horské bicykle | Inlea.sk
+421 482 304 811
Akcia

KROSS Detský bicykel Mini 5.0 10" 2019 - lesklý fialový / modrý

Cyklistika je jeden z najpopulárnejších športov, ktorý môžete robiť od malička až do staroby. Bicykel je určený nielen pre aktívnych juniorov, ktorí chcú vyhrávať preteky, ale samozrejme sa nestratí ani na vašich celodenných rodinných výletoch.Deti jazdu na bicykli milujú. Pamätáte sa ešte na svoj prvý bicykel a pocit ... Čítaj ďalej
- 35%
153,00 €
99,00 €
Doručenie január 2021
Výrobca: KROSS
Kód produktu: KRMN5Z16X10W000582

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Cyklistika je jeden z najpopulárnejších športov, ktorý môžete robiť od malička až do staroby. Bicykel je určený nielen pre aktívnych juniorov, ktorí chcú vyhrávať preteky, ale samozrejme sa nestratí ani na vašich celodenných rodinných výletoch.

Deti jazdu na bicykli milujú. Pamätáte sa ešte na svoj prvý bicykel a pocit vzrušenia, keď ste dokázali sami ovládať tento jednoduchý dopravný prostriedok?  Detský bicykel Kross Mini 5.0 je kvalitný a pekne vypracovaný, má pevný 10 palcový hliníkový rám, 16 palcové kolesá. Použitie kvalitných komponentov robia z tohto bicykla výborný stroj. Práškové lakovanie je moderná technológia povrchovej úpravy kovov. Zaručuje kvalitnú povrchovú úpravu kovu práškovými farbami. Výsledkom je dokonalý hladký povrch, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu. Dieťaťu darujete nielen nádherný darček, ale ako bonus získa skvelý prostriedok pre športové aktivity na čerstvom vzduchu.

Vlastnosti produktu:

- úžasná kombinácia farieb

- odolná oceľová konštrukcia

- technologicky vyspelý bicykel

- farba: lesklá fialová / modrá


Dôležitá informácia: Bicykel odosielame v čiastočne zloženom stave. Zákazník si sám na vlastné náklady zabezpečí montaž aj nastavenia bicykla.


DODANIE: Termín doručenia sa môže v niektorých prípadoch líšiť od uvedeného. Ohľadom presného termínu doručenia prosím kontaktujte našu zákaznícku linku.


Voľba rámu pre KROSS bicykle

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: do 6 - 9 rokov

Odporúčame pre výšku postavy: 115 - 130 cm

Rám: oceľ 10"

Vidlica: oceľ

Predný náboj: Steel (28H)

Zadný náboj: Steel (28H)

Predná brzda: V-brzda

Zadná brzda: Coaster brake

Brzdová páka: Plastic

Riadidlá: oceľ

Predstavec: oceľ

Sedlovka: oceľ

Sedlo: PVC

Rúčky: PVC

Pedál: Plastic


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať