Kúpeľňa s bábikou Inlea4Fun BUBBLE BATHROOM | Bábiky a príslušenstvo | Inlea.sk

Kúpeľňa s bábikou Inlea4Fun BUBBLE BATHROOM

Tento set sa bude perfektne hodiť do kúpeľne. Vďaka peknému modernému dizajnu a nádhernej výbave sa nej bude bábika cítiť fantasticky. V pekne zariadenej kúpeľni Inlea4Fun obľúbená bábika určite rada strávi dlhé hodiny na skrášlenie. V tejto kúpeľni nájde bábika všetko, čo potrebuje, aby mohla relaxovať po únavnom dni. ... Čítaj ďalej
25,90 €
Skladom do 3-5 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: JO-ZA2172

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Tento set sa bude perfektne hodiť do kúpeľne. Vďaka peknému modernému dizajnu a nádhernej výbave sa nej bude bábika cítiť fantasticky. 

V pekne zariadenej kúpeľni Inlea4Fun obľúbená bábika určite rada strávi dlhé hodiny na skrášlenie. V tejto kúpeľni nájde bábika všetko, čo potrebuje, aby mohla relaxovať po únavnom dni. Táto bábika má svoju vlastnú kúpeľňu so skutočnou vaňou na vodu. Nalejte jej do vane vodu, aby si mohla vychutnať oddychový kúpeľ. Pomocou tlačidla môžete pumpovať vodu, aby tiekla zo sprchy. Komfortná vaňa so sprchou, polička s kozmetikou, toaleta – toto všetko sa nachádza v balení. Súčasťou setu je tiež bábika, má dlhé blond vlasy a ohybné končatiny v zápästiach, lakťoch, ramenách a kolenách. Hra rozvíja obratnosť, predstavivosť, kreativitu a logické myslenie vášho dieťaťa. Vyberte si roztomilé dievčenské súpravy a zábava už nikdy nebude rovnaká!

Obsah balenia:

- bábika v kúpeľnom odeve

- vaňa so sprchou

- špongia

- pyžama

- záchod

- polička

- príslušenstvo: uteráky, rôzne flaštičky, parfém, poháre so zubnými kefkami a pastami, čelenka

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 3+

Materiál: plast - bábika má gumenú tvár

Rozmery:

- bábika: 30 cm

- vaňa: 29 x 14 x 7 cm

Rozmery balenia: 38,5 x 34,5 x 15 cm 


Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať