Lampa na nechty UV/LED MalTec NL-3 42LED | Nástroje na starostlivosť o nechty | Inlea.sk

Lampa na nechty UV/LED MalTec NL-3 42LED

Niekomu sa môže zdať práca manikérky nie príliš náročným a komplikovaným zamestnaním, no skutočná tvár tohto povolania sa líši od našich predstáv. V prvom rade si táto práca vyžaduje od každej kozmetičky profesionálne a kvalitné prístroje a nástroje, bez ktorého by nebolo možné ponúkané služby realizovať. Jedným z takýchto ... Čítaj ďalej
11,23 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: MalTec
Kód produktu: MA-110093

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Niekomu sa môže zdať práca manikérky nie príliš náročným a komplikovaným zamestnaním, no skutočná tvár tohto povolania sa líši od našich predstáv. V prvom rade si táto práca vyžaduje od každej kozmetičky profesionálne a kvalitné prístroje a nástroje, bez ktorého by nebolo možné ponúkané služby realizovať. Jedným z takýchto zariadení je UV-LED lampa na nechty.

Lampa Maltec je vybavená pohybovým senzorom, vďaka čomu začne fungovať po vložení ruky dovnútra lampy. UV LED diódy s presne zvolenou dĺžkou svetla 365 nm a 405 nm sa premietajú do efektívnej a rýchlej väzby prípravku. Výkon LED je regulovaný tak, aby klient nepociťoval žiadnu tepelnú nepohodu, takže si môžete zvoliť rôzny výkon lampy a rôzne časy expozície. Lampa má zabudovaný časovač 10, 30, 60 a 99 sekúnd. Režim 99 sekúnd je režim, v ktorom sa výkon lampy postupne zvyšuje po dobu 99 sekúnd.

Veľkosť lampy umožňuje jednoduché vloženie celej ruky, bez toho aby ste si museli zvlášť kaliť palca. Vo vnútri je dosť miesta, takže sa odteraz nemusíte báť dotýkať sa stien nechtami. Na spodnej strane prístroja je odnímateľná tácka, ktorá vám umožní pohodlne vykonávať pedikúru. Táto funkcia tiež pomáha vyčistiť lampu od nečistôt rýchlym a jednoduchým spôsobom.

Bez ohľadu na to, či sa bude používať v profesionálnom kozmetickom salóne alebo doma, vďaka tomuto jedinečnému prístroju si vytvoríte jedinečnú manikúru alebo pedikúru.

Vlastnosti produktu:

- energeticky úsporný vysoko výkonný svetelný zdroj

- duálna vlnová dĺžka 365nm a 405nm

- funkcia SMART SENSOR 2.0 si pamätá posledný nastavený čas

- inteligentná ochrana proti prehriatiu zariadenia

- odnímateľná základňa lampy

- displej zobrazujúci zostávajúci čas

- originálny dizajn

 Parametre produktu

Rozmery: 21,5 x 19 x 9 cm

Výkon: 168W/"low heat" 99s dvojnásobný výkon

Počet LED: 42 Dual LED

Časovač: 10s, 30s, 60s, 99s

Svetelný pás: 365 nm, 405 nm

Životnosť: 50 000 hodín

Dĺžka napájacieho kábla: 90 cm

Napájanie: sieť

Hmotnosť: 0,325 kg

Rozmery balenia: 22 x 19,5 x 10,5 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!