Luxusná hovoriaca detská bábika Berbesa Natália 40 cm | Bábiky a príslušenstvo | Inlea.sk

Luxusná hovoriaca detská bábika Berbesa Natália 40 cm

Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša.Luxusná španielska detská bábika - dievčatko Berbesa Natálka ... Čítaj ďalej
43,10 €
Skladom
Očakávané doručenie 27. máj
Výrobca: Berbesa
Kód produktu: 40563

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša.

Luxusná španielska detská bábika - dievčatko Berbesa Natálka je úžasná hračka pre každé malé dievčatko, ktoré sa chce hrať na mamičku. Bábika má mäkké látkové telo, gumové ruky a nohy prepracované do najmenších detailov. Očarujúce dievčatko Natálka má milú tváričku, ktorá vyzerá ako ozajstné dievčatko. Bábika má v chrbátiku ukrytý hrací modul, ktorý sa aktivuje po vybratí poistky. Stačí stlačiť bábike telíčko a bábika začne vydávať zvuk smejúceho sa dieťaťa a hovoriť "mama" a "papá". Tento zvuk sa sám vypne po jednom cykle. Bábika má modré oči, mihalnice a nádherné svetlé dlhé vlásky. Súčasťou bábiky je ružový kabátik, srdiečkované šatôčky, biele kraťasky a ponožky. Oblečenie sa dá vyzliecť. Telíčko bábätka má jemnú vôňu po vanilke. Vaše dievčatko si v bábike nájde svoju najlepšiu kamarátku.

Vlastnosti produktu:

- vyrobená z kvalitného materiálu 

- vyzerá ako naozajstné bábätko

- v krásnych príjemných farbách

- jemná vôňa po vanilke

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 3+

Dĺžka bábiky: 40 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!