M-WAVE cyklovozík pre zvieratká | Doplnky k bicyklom | Inlea.sk
+421 482 304 811

M-WAVE cyklovozík pre zvieratká

Cyklovozíky sa v posledných rokoch stávajú vyhľadávaným prepravným prostriedkom. Ak milujete bicykle a váš domáci miláčik miluje pohyb, je na čase spojiť príjemné s užitočným – vziať ho na cyklovýlet so sebou. Ak budete dobre vybavení a pripravení, cyklistika bude zábavou nielen pre vás, ale aj pre vášho miláčika. Cyklovozíky ... Čítaj ďalej
165,90 €
Skladom do 2 - 4 dní
Výrobca: M-Wave
Kód produktu: 59263

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Cyklovozíky sa v posledných rokoch stávajú vyhľadávaným prepravným prostriedkom. Ak milujete bicykle a váš domáci miláčik miluje pohyb, je na čase spojiť príjemné s užitočným – vziať ho na cyklovýlet so sebou. Ak budete dobre vybavení a pripravení, cyklistika bude zábavou nielen pre vás, ale aj pre vášho miláčika. Cyklovozíky majú mnoho predností, napr. tam, kam idete sa dostanete rýchlejšie ako pešo, šetríte benzín, neznečisťujete životné prostredie a makáte na svojej kondičke.

Vozík za bicykel pre prepravu domácich maznáčikov M-Wave je skvelým a praktickým doplnkom. Vozík obsahuje upevňovaciu karabínu pre upnutie psa. Tyč je vybavená rýchloupínacím mechanizmom pre upnutie za bicykel.

Vlastnosti produktu:
- skladací vozík
- kolesá: 20 "s rýchloupínacím mechanizmom
- materiál tkaniny: 600D polyester s ochranou proti dažďu
- dvierka s priehľadom
- farba: žlto-čierna

 Parametre produktu

Rozmer: šxdxv 43,5 x 68 x 51,5 cm

Nosnosť: 30 kg


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!