BESTWAY nafukovací plávajúci ostrov Rock-N-Shade 272 x 196 cm 43134 | Nafukovačky pre dospelých | Inlea.sk
+421 482 304 811

BESTWAY nafukovací plávajúci ostrov Rock-N-Shade 272 x 196 cm 43134

Pozvite svojich priateľov na štýlový oddych na vode s týmto nafukovacím plávajúcim ostrovčekom Bestway Rock-N-Shade a zažite nezabudnuteľné chvíle počas letných horúcich dní s priateľmi. Nafúknuť plávajúci ostrov je veľmi jednoduché, stačí Vám pár minút. Skvelá plávajúca nafukovačka Bestway má jeden vstavaný reproduktor, ktorý ... Čítaj ďalej
249,90 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: BESTWAY
Kód produktu: 43134

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Pozvite svojich priateľov na štýlový oddych na vode s týmto nafukovacím plávajúcim ostrovčekom Bestway Rock-N-Shade a zažite nezabudnuteľné chvíle počas letných horúcich dní s priateľmi. Nafúknuť plávajúci ostrov je veľmi jednoduché, stačí Vám pár minút. Skvelá plávajúca nafukovačka Bestway má jeden vstavaný reproduktor, ktorý vám umožní užívať si hudbu nepretržite po dobu 5-6 hodín. (4 batérie LR20 DC1.5 V nie sú súčasťou balenia).

K dispozícii je jedno vodotesné vrecko s prípojným káblom pre praktické pripojenie vášho telefónu. Dve veľké operadlá v tvare oblúka, robustné držadlá a 4 vstavané držiaky na nápoje sú tiež súčasťou tohto atraktívneho nafukovacieho ostrova. Aby ste mohli mať chladené nápoje na dosah ruky, chladiacu tašku tiež nájdete na tejto nafukovačke.

Odnímateľný baldachýn je určený na to, aby vám poskytoval tieň a ochranu pred UV žiarením. Vďaka vysoko kvalitnému materiálu je nafukovačka veľmi odolná a pevná a tak isto Vám zaručí aj dlhú životnosť. Veľkosť nafukovačky zabezpečí dostatočne veľký priestor pre 4 osoby. Užite si maximálnu relaxáciu a pohodlie na tomto nafukovacom plávajúcom ostrove spolu s kamarátmi! 

Vlastnosti produktu:

• kvalitný, pevný materiál

• baldachýn, ktorý zabezpečuje chládok 

• veľké operadlá

• vstavané rádio, vodotesné vrecko, chladiaca taška, držiaky na nápoje

• dlhá životnosť

 Parametre produktu

Rozmer nafukovačky: 272 x 196 cm 

Nosnosť: 360 kg

Hmotnosť: 28 kg

Materiál: vinyl


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!