+421 905 602 345

PonyCycle poník tmavohnedý flakatý - Velký

Spomínate si, aký fantastický zážitok bol hojdať sa na hojdacom koníku? Predstavte si, že vaše dieťatko sa teraz môže nie len hojdať, ale aj  jazdiť ako na ozajstnom koníku. Predstavujeme Vám nový, úžasný PonyCycle! Pre vaše dieťatko bude tento úžasný poník fantastický zážitok!  Pomocou mechanického sedla môže dieťa pohybovať ... Čítaj ďalej
269,00 €
Skladom do 2 - 4 dní
Cena dopravy 6,00 €
Výrobca: PonyCycle
Kód produktu: N4152

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Spomínate si, aký fantastický zážitok bol hojdať sa na hojdacom koníku? Predstavte si, že vaše dieťatko sa teraz môže nie len hojdať, ale aj  jazdiť ako na ozajstnom koníku. Predstavujeme Vám nový, úžasný PonyCycle! Pre vaše dieťatko bude tento úžasný poník fantastický zážitok! 

Pomocou mechanického sedla môže dieťa pohybovať poníkom hore a dole, usmerňovať ho môže pomocou držadla, ktoré je umiestnené na jeho krku. Vďaka nastaviteľným pedálom je možné nastaviť optimálnu polohu na sedenie dieťaťa. Okrem toho, jazda na poníku PonyCycle deti aktívne posilňuje. Posilňuje brušné svalstvo a zároveň aj nohy. Poník PonyCycle je úplne bezpečný a šetrný k životnému prostrediu, keďže k fungovaniu nie sú potrebné batérie ani akumulátor.

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 4-9 rokov

Maximálne zaťaženie: 40 kg

Výška sedadla od zeme: 62 cm

Rozmery poníka: 80 x 34 x 93 cm


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať

PonyCycle poník čierny flakatý - Velký
269,00 €
Hojdacia hračka PlayTo oslík
51,90 €
Hojdací koník Baby Mix Shagga
46,90 €
Inlea4Fun hojdací koník Princess Pink
34,90 €
PonyCycle poník čierný - Velký
269,00 €