RAPID RACER elektrické autíčko - Modré | Hračky do záhrady | Inlea.sk

RAPID RACER elektrické autíčko - Modré

Hľadáte pre vaše dieťa výnimočný darček? Darujte mu elektrické autíčko. Detské elektrické autíčko dáva dieťaťu príležitosť cítiť sa ako skutočný vodič, pretekár formule alebo účastník Rally Dakar.Elektrické autíčko však pre dieťa nie je len hračka, ale aj spôsob, ako získať nové užitočné zručnosti. Dieťa sa ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

239,00 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: RA-PA.HL1618.NIE

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Hľadáte pre vaše dieťa výnimočný darček? Darujte mu elektrické autíčko. Detské elektrické autíčko dáva dieťaťu príležitosť cítiť sa ako skutočný vodič, pretekár formule alebo účastník Rally Dakar.Elektrické autíčko však pre dieťa nie je len hračka, ale aj spôsob, ako získať nové užitočné zručnosti. Dieťa sa cíti zrelšie a vážnejšie, získava pocit zodpovednosti, vyvíja sa u neho priestorové vnímanie, koordinácia, oboznamuje sa s pravidlami cestnej premávky a zvyšuje sa dôvera vo vlastné schopnosti.

Detský elektrický automobil je plnohodnotné vozidlo, ktoré funguje na batériu. Elektrické autíčko sa dáva do pohybu po stlačení pedála, resp. diaľkového ovládania. Konštrukcia detských elektrických vozidiel je podobná konštrukcii skutočných automobilov. Majú brzdy,  svetlo, spiatočku a dokonca aj prevodovku.Od skutočných áut sa líšia veľkosťou, spôsobom pohonu a samozrejme rýchlosťou, ktorá je nižšia a pre jazdu detí bezpečná.

Dokonca, radosť z jazdy v „ skutočnom“ aute môžete dopriať aj tým najmenším, pretože mnohé elektrické autíčka viete ovládať pomocou diaľkového ovládania.

Vlastnosti produktu

Vozidlo Rapid Racer zaručene poteší všetkých malých šoférov!

- Motor: 2 x 12V/30W/16000RPM

- Batérie: 2 x 6V/4.5Ah

- Pilot 2.4G 3 Speed + Stop

- Kolesá: EVA - 24x8,5 cm

- Tlmiče: 2xTył

- LED svetlá, predné, zadné

- Zvukový panel: MP3, SD, AUX, USB + Zvuk riadenia

- Štart: kľúč

- Sedadlo: 37x20x22,5 cm + opasky

- Otváratelné dvere

 

 Parametre produktu

Rozmery:

Veľkosť vozidla: 103 x 63 x 58 cm

Hmotnosť vozidla: 14,5 kg

Rozmery balenia: 106 x 60 x 37 cm

Hmotnosť kartónu: 18,2 kg

Nosnosť: 30 kg

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!