Rodinný bazén 956 x 488 x 132 cm + piesková filtrácia BESTWAY 56623 Power Steel | Bazény s pevnou stenou | Inlea.sk

Rodinný bazén 956 x 488 x 132 cm + piesková filtrácia BESTWAY 56623 Power Steel

V letných horúčavách každý túži po príjemnom schladení v bazéne. Z našej širokej ponuky si zaručene vyberiete svoj vysnívaný bazén, v ktorom zažijete mnoho zábavy so svojou rodinou. Tento moderný rodinný obdĺžnikový bazén Bestway Power Steel je výbornou voľbou pre rodiny s deťmi. Vďaka veľkosti sa v ňom ... Čítaj ďalej
1 839,90 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: BESTWAY
Kód produktu: JO-BE56623

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

V letných horúčavách každý túži po príjemnom schladení v bazéne. Z našej širokej ponuky si zaručene vyberiete svoj vysnívaný bazén, v ktorom zažijete mnoho zábavy so svojou rodinou. Tento moderný rodinný obdĺžnikový bazén Bestway Power Steel je výbornou voľbou pre rodiny s deťmi. Vďaka veľkosti sa v ňom pohodlne zmestí celá rodina. Ďalšou výhodou rodinného bazéna s konštrukciou je jeho jednoduché zostavenie, ktoré Vám nezaberie veľa času a tiež ušetrí Vašu energiu, ktorú potom môžete využiť pri zábave v bazéne. 

Bazén je vybavený systémom Seal & Lock System™, ktorý zabezpečuje bezpečné a pevné spojenie rúrkovej konštrukcie. Extrémne pevné steny tohto bazéna sú vyrobené z trojvrstvového vystuženého materiálu Tritech™ s polyesterovou mriežkou vloženou medzi dve vrstvy vysoko odolného PVC. Celková hrúbka steny je 0,40 až 0,80 mm v závislosti od veľkosti bazéna ponúka výnimočnú pevnosť a odolnosť. Špeciálny ventil pomáha rýchlejšie vypúšťať celý bazén, čo sa hodí najmä na konci kúpacej sezóny a pri následnom zbere. Rebrík uľahčuje vstup a výstup z bazéna. Krycia plachta poskytuje vynikajúcu ochranu pred dažďom a nečistotami, ktoré by mohli napadať do Vášho bazéna, zároveň slúži aj ako ochrana proti odparovaniu vody či chemických prostriedkov. Dávkovač chemikálií ChemConnect ™ udržuje stabilnú úroveň chlóru, vhodný na tablety priemeru 2,5 cm.

Vlastnosti produktu:

- jednoduchá a rýchla montáž

- kovový rám s antikoróznou úpravou

- piesková filtrácia

- jednoduchá údržba a čistenie bazéna

- opravná záplata a návod na montáž v balení

 Parametre produktu

Materiál:

- bazén: Tritech™

- konštrukcia: kovová Seal & Lock System™

Rozmery bazéna (vnútorné):

- dĺžka: 956 cm

- šírka: 488 cm

- výška: 132 cm

Vonkajšie rozmery bazéna: 1012 x 534 x 132 cm

Kapacita pieskového čerpadla: 8 327 l / h

Kapacita bazéna pri 90% naplnení: 52 231 litrov

Filter piesku: so zrnitosťou 0,45-0,85 mm

Hmotnosť: 230 kg

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!