Sada na detský odtlačok Inlea4Fun - ružová | Fotorámiky s odtlačkom | Inlea.sk
+421 482 304 811

Sada na detský odtlačok Inlea4Fun - ružová

Hľadáte ten správny darček pre čerstvých rodičov? Ponúkame Vám sadu na odtlačok dieťatka, s ktorou si jednoducho môžu rodičia vyrobiť krásnu spomienku na tie najkrajšie chvíle, prežité so svojim bábätkom. Krásna sada na výrobu sadrového odtlačku ručičky alebo nožičky dieťatka zaručene poteší všetkých rodičov. Sada sa ... Čítaj ďalej
5,90 €
Skladom
Očakávané doručenie 14. máj
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: OB11

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Hľadáte ten správny darček pre čerstvých rodičov? Ponúkame Vám sadu na odtlačok dieťatka, s ktorou si jednoducho môžu rodičia vyrobiť krásnu spomienku na tie najkrajšie chvíle, prežité so svojim bábätkom. Krásna sada na výrobu sadrového odtlačku ručičky alebo nožičky dieťatka zaručene poteší všetkých rodičov. Sada sa skladá z ružovej dózy v ktorej sa nachádza bledo-ružová sadrová hmota, ktorej príprava je veľmi jednoduchá. Stačí pridať správne množstvo vody, zamiešať a počkať, kým začne hmota tuhnúť.

Vtedy už možno do sadry urobiť odtlačok ručičky alebo nožičky. Do hmoty je možné napísať aj meno či vek dieťatka. Balenie obsahuje aj podrobný návod na použitie, vďaka ktorému bude výroba odtlačku naozaj jednoduchá. Dóza so sadrovou hmotou a návodom je zabalená v krásnej farebnej škatuli, ktorá je vhodná ako darčekové balenie. Hmota, ktorá sa nachádza v sade je zdravotne nezávadná o čom svedčia certifikáty.

Vlastnosti produktu:

• originálny a kreatívny darček

• krásna ružová farba

• podrobný návod súčasťou balenia


 Parametre produktu

Rozmery balenia: 15,5 x 14,5 x 3,5 cm

Rozmery dózy: 

• priemer 13,5 cm

• výška 3 cm

Farba: bledo-ružováNapísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať