Sada solárnych panelov 6v1 Inlea4Fun | Edukačné hračky | Inlea.sk
+421 482 304 811

Sada solárnych panelov 6v1 Inlea4Fun

Táto skvelá edukačná hra ponúkne vašim deťom interaktívnu zábavu, ktorá ich zabaví aj na niekoľko hodín. Táto hra je vhodná pre deti staršie ako 10 rokov. Na zostavenie tejto súpravy nie je potrebné lepidlo.  Solárna súprava je skvelá hračka pre všetky deti, ktoré sa zaujímajú o svet. Umožňuje im tráviť kreatívne čas a ... Čítaj ďalej
4,90 €
Skladom
Očakávané doručenie 26. apríl
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: ZKP.2011.ZIE

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Táto skvelá edukačná hra ponúkne vašim deťom interaktívnu zábavu, ktorá ich zabaví aj na niekoľko hodín. Táto hra je vhodná pre deti staršie ako 10 rokov. Na zostavenie tejto súpravy nie je potrebné lepidlo.  Solárna súprava je skvelá hračka pre všetky deti, ktoré sa zaujímajú o svet. Umožňuje im tráviť kreatívne čas a naučiť sa využívať slnečnú energiu. Najprv je potrebné zostaviť modul solárneho panelu a motor. Ostatné prvky je možné meniť v závislosti od konštrukcie.

Modely, ktoré je možné zostaviť:

- veterný mlyn,

- otočné lietadlo,

- loď,

- lietadlo,

- auto,

- pes.

Obsah balenia:

- motor,

- solárny panel,

- montážne časti.

Sada zaručuje veľkú zábavu, počas ktorej sa deti dozvedia, ako elektrická energia poháňa svetelnú energiu. Pri hre je najlepšie používať priame slnečné žiarenie ale bude fungovať aj pri silnom umelom svetle.  Táto skvelá edukačná hračka je prirodzenou formou učenia, počas ktorej sa deti aj skvele zabavia! 

 Parametre produktu

Rozmery balenia: 21 x 18 x 5 cm

Odporúčaný vek: 10+

Vhodné pre: dievčatá/chlapcov


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať