Sklápač COBI 1677 ACTION TOWN | Plastové stavebnice | Inlea.sk

Sklápač COBI 1677 ACTION TOWN

Hľadáte štýlové detské autá a dopravné prostriedky pre vášho chlapca? Vyberte si z našej ponuky autá a dopravné prostriedky pre svojho malého pretekára. Detské autíčko je skvelou hračkou, dieťa sa dokáže hrou s autom zabaviť na dlhé hodiny.Toto farebné nákladné auto Cobi 1677 Action Town so sklápacou korbou - takzvaná sklápačka ... Čítaj ďalej
Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.
Výrobca: Cobi
Kód produktu: COBI-1677

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Hľadáte štýlové detské autá a dopravné prostriedky pre vášho chlapca? Vyberte si z našej ponuky autá a dopravné prostriedky pre svojho malého pretekára. Detské autíčko je skvelou hračkou, dieťa sa dokáže hrou s autom zabaviť na dlhé hodiny.

Toto farebné nákladné auto Cobi 1677 Action Town so sklápacou korbou - takzvaná sklápačka je plne funkčná hračka s možnosťou nakladania a vykladania pomocou sklápacie korby. Bez sklápacieho auta sa nezaobíde žiadna stavba. Hlina, piesok, kamienky - sklápač zvládne všetko. Postavte si sklápač v akcii, má zdvíhaciu korbu, otvárací zadný diel a veľa doplnkov pre 3 šikovných robotníkov. Balenie obsahuje 300 kociek a 3 figúrky. U auta možno za volant posadiť aj svojho obľúbeného vodiča, panáčika. Je skvelá hračka pre chlapca, ktorá rozvíja jeho jemnú motoriku a predstavivosť. Stavebnice COBI sú kompatibilné s ostatnými značkami. Táto hračky pre chlapcov by nemali chýbať v detskej izbe žiadneho dieťaťa. Všetky predmety, ktoré sú vyobrazené na obale, v balení naozaj nájdete.

Vlastnosti produktu

- 300 kociek stavebnice

- 3 figúrky

- ideálny darček pre každú príležitosť

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 6+

Rozmery postaveného sklápača: 18 x 10 cm

Rozmery balenia: 36 x 24 x 5,5 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!