Skleník VITAVIA TARGET 7500 PC 4 mm strieborný | Záhradné skleníky | Inlea.sk
+421 482 304 811

Skleník VITAVIA TARGET 7500 PC 4 mm strieborný

Skleníky rady VITAVIA TARGET sú zaradené do kategórie PREMIUM. Jedná sa o značkový skleník od renomovaného výrobcu VITAVIA GARDEN LTD z Veľkej Británie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, presklenie je z tepelno-izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek sily 4 ... Čítaj ďalej
616,58 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: LanitPlast
Kód produktu: LG1471

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Skleníky rady VITAVIA TARGET sú zaradené do kategórie PREMIUM. Jedná sa o značkový skleník od renomovaného výrobcu VITAVIA GARDEN LTD z Veľkej Británie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, presklenie je z tepelno-izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek sily 4 mm. Polykarbonátové presklenie je do hliníkových H-profilov zasunuté po obvode, s výnimkou krajných polí a čela skleníka, kde je presklenie zaistené pevnou polykarbonátovou lištou. Jedná sa o veľmi kvalitné riešenie, ktoré významne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníka voči vetru a aj snehovému zaťaženiu.

Polykarbonát - veľmi kvalitný dvojstenný polykarbonát s UV filtrom (nekrehne, nežltne). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality presklenia tohto modelu skleníka je presklenie vyrobené firmou LANIT PLAST, s.r.o. z komôrkového polykarbonátu Marlon (výrobca Brett Martin - Veľká Británia) alebo z polykarbonátu SUNLITE (výrobca Palram Europe - Veľká Británia / Nemecko). Spoločnosť LANIT PLAST, s.r.o. je od roku 1999 jedným z najväčších oficiálnych dovozcov polykarbonátu do ČR (ako regionálny partner ich výrobcov) a disponuje preto vlastnými technickými skúšobnými protokolmi z českých štátom akreditovaných skúšobní. Ide tak o jedny z mála skleníkov na českom trhu, ktoré sú osadené kvalitným polykarbonátom s dokladovateľnou českou certifikáciou.

Skleník dodávame kovovo strieborný (eloxovaný hliník).

Rozmery skleníka:

- šírka 193 cm 

- výška 197 cm

- dĺžka 383 cm

Výška bočnej steny je 124 cm.

Obsahom balenia sú jednokrídlové posuvné dvere (š x v otvoru = 61 x 161 cm), AL profily, presklenie, 2x strešné ventilačné okno s manuálnym otváraním, všetok spojovací materiál + pozinkovaná základňa. Ku skleníku je možné dokúpiť množstvo nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, ďalšie vetracie strešné i bočné okienka, automatické otvárače k ​​týmto okienkam, odkvapové sady, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.

Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným montážnym návodom, balený v papierovom kartóne.

Upozornenie:  

1) Ak chcete postaviť  murovanú alebo betónovú podmurovku, tak ju stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži oceľovej základne. Uvádzané rozmery skleníka sú maximálne vonkajšie rozmery a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky. 

2) V prípade používania prírodných hnojív (konský / kravský hnoj, slepičince, apod.), umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo kratšej dobe dochádzať ku korózii oceľových dielov skleníka (základňa, skrutky, apod.).

Rozmery a hmotnosť balenia:

skleník balík č. 1 - 24 x 380 x 14 cm - 29,4 kg

skleník balík č. 2 - 65 x 193 x 11 cm - 21 kg

základňa balík č. 3 - 10 x 195 x 14 cm - 11,3 kg

Obal z tovaru odporúčame uschovať po dobu trvania záruky.

Termín doručenia sa môže v niektorých prípadoch líšiť od uvedeného. Ohľadom presného termínu doručenia prosím kontaktujte našu zákaznícku linku. Tovar Vám bude dopravený našou vlastnou zásielkovou službou, berieme ohľad na bezpečnosť pri preprave tovaru.


Dôležité: Predpokladaný dátum naskladnenia produktu koncom júna 2020, predpokladaný termín doručenia v priebehu mesiaca júl.

 Parametre produktu

Kategória: Hliníkové skleníky
Hmotnosť: 63 kg
Farba: strieborná
Str. okná: 2x
Zastavaná plocha: 7,39 m2
Šírka (vonkajšia): 1,93 m
Dĺžka (vonkajšia): 3,83 m
Výška (vonkajšia): 1,97 m
Dvere: jednokrídlové posuvné
Šírka dverí: 0,61 m
Výška dverí: 1,61 m
Ukotvenie presklenia: presklenia zasunuté v AL profile
Materiál konštrukcie: eloxovaný hliník hrúbka 1 mm
Materiál presklenia: komôrkový polykarbonát hrúbka 4 mm
Záruka na konštrukciu: 15 rokov na vybrané vlastnosti AL konštrukcie
Záruka na presklenie: zmluvná - 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať

VITAVIA HELENA 11900 Pavilón - strieborný
4 083,25 €
LANITPLAST skleník KYKLOP 3x4 m PC 4 mm
474,90 €
VITAVIA URANUS skleník 6700 PC 4 mm - zelený
1 208,25 €
VITAVIA URANUS skleník 11500 PC 4 mm strieborný
1 069,38 €