+421 905 602 345

Syma X5HW Dron s kamerou

Mini kvadrokoptéra disponujúca vynikajúcimi letovými vlastnosťami je konštruovaná pre pokojné lietanie vonku, v miestnostiach a halách a pre natáčanie video snímok a zhotovovanie fotografií. Vďaka 6-osému gyroskopu a barometrického senzoru je model veľmi stabilný a umožňuje tak obstaranie záznamov vo vysokej ... Čítaj ďalej
79,00 €
Skladom do 2 - 4 dní
Cena dopravy 3,00 €
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: ZRC.X5HW B

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Mini kvadrokoptéra disponujúca vynikajúcimi letovými vlastnosťami je konštruovaná pre pokojné lietanie vonku, v miestnostiach a halách a pre natáčanie video snímok a zhotovovanie fotografií. Vďaka 6-osému gyroskopu a barometrického senzoru je model veľmi stabilný a umožňuje tak obstaranie záznamov vo vysokej kvalite. 

Konštrukcia z kvalitného pružného plastu chráni všetky časti modelu proti poškodeniu. Podvozok zaisťuje stabilitu pri vzlete aj pristátie a ochranné oblúky vrtuľou zabráni ich poškodeniu pri nechcenom páde.

Vďaka kvalitnej riadiacej jednotke je tento model veľmi stabilný, čo je podmienka pre zhotovovanie kvalitných video záznamov a fotografií. Zároveň je možné pomocou prepínača prepínať medzi jednoduchými a dvojitými výchylkami a nastaviť tak správanie modelu podľa skúseností pilota (začiatočník / expert). Model je vybavený barometrickým čidlom, ktoré umižňuje udržiavanie nastavenej výšky a umožňuje tak pilotovi, aby sa mohol venovať práci s kamerou. Červené a zelené LED diódy na modeli pomáhajú pri orientácii a smeru pohybu. Model je vybavený aj funkciou Headless - riadenie z pohľadu pilota v modeli.

Automatická funkcia 3D FLIP prináša dodatočnú zábavu. Jednoduchým stlačením jedného tlačidla vykoná model dokonalý premet.

Kamera disponuje rozlíšením videa 640 x 480 pixelov a 0,3 MPX pre fografie a je vybavená WiFi prenosom na mobilný telefón. Videa vo formáte MOV a fotky vo formáte JPEG sú ukladané do mobilného telefónu. 

Pre ovládanie kamery a živý FPV náhľad je určená aplikácia SYMA FPV, ktorá je kompatibilná s mobilnými telefónmi s operačným systémom iOS (iOS 5.0 a vyššie) a Android (Android 4.1 a vyššie).

Pohonná Li Po batérie 3,7 V / 500 mAh 1S sa nabíja priloženým USB nabíjačkou, doba nabitia akumulátora je cca 60 minút a doba letu je okolo 8 minút.

Vysielač 2,4GHz je dodávaný v móde 2 s možnosťou prepnutia na mód 4. Na čelnej strane sú umiestnené ovládače pre funkciu dvojité výchylky a automatický premet. S vysielačom je dodávaný aj držiak mobilného telefónu. 

Maximálny dosah ovládanie modelu je 50 - 100 metrov.


Obsah balenia:

Kvadrokoptéra Syma

vysielač 2,4GHz

kamera

8x vrtule

Súprava ochranných oblúkov

Li-Pol akumulátor 3,7V / 500mAh

USB nabíjač pohonného akumulátora

skrutkovač

 Parametre produktu

Rozmery produktu: 180 x 185 x 105 mm

Rozmery balenia: 410 x 95 x 340 mm


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať

RC Tank MIA2 Camouflage - pieskový
26,50 €
Winyea X - Q1 Mini 2.4G RC Dron
22,00 €