Tega Princess detská hojdačka 3v1- biela | Detské hojdačky | Inlea.sk
+421 482 304 811

Tega Princess detská hojdačka 3v1- biela

Naše hojdačky sú určené pre všetkých – pre tých najmenších, aj pre tých väčších.  Sú vyrobené z odolných materiálov, u nás nájdete hojdačky najvyššej kvality pre najnáročnejšie podmienky prevádzky, a aj veľmi dobrú kvalitu za výhodnú cenu. Každý si vie vybrať podľa svojich očakávaní a ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

36,90 €
Skladom do 2 - 4 dní
Výrobca: Tega
Kód produktu: 36752

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Naše hojdačky sú určené pre všetkých – pre tých najmenších, aj pre tých väčších.  Sú vyrobené z odolných materiálov, u nás nájdete hojdačky najvyššej kvality pre najnáročnejšie podmienky prevádzky, a aj veľmi dobrú kvalitu za výhodnú cenu. Každý si vie vybrať podľa svojich očakávaní a možností.

Plastová hojdačka Tega Princess 3v1 rastie spolu s deťmi. V tejto hojdačke sa môžu hojdať deti v rôznom veku vďaka jej trom variantám. Pre bezpečnosť tých najmenších detí je hojdačka s hlbokým sedákom vybavená opierkou chrbta a prepážkou v tvare "T", ktorá je medzi nožičkami dieťaťa a zabraňuje jeho vypadnutiu. Pre trošku väčšie deti sa predný diel dáva dole. Pre staršie deti sa odmontuje aj zadný diel. Vďaka tejto konštrukcii a možnosti zmien sa prispôsobuje potrebám rastúceho dieťaťa. Hojdačka je vyrobená z odolného, stálofarebného plastu. Postranné šnúry sú zaistené plastovými chráničmi.

Vlastnosti produktu: 

- vybavená s prepážkou

- silná a pevná plastová konštrukcia

- farba: biela s červenou

 Parametre produktu

Materiál: plast

Nosnosť: 30 kg


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať