Prilba Tempish SKILLET X CANDY - S/M | Doplnky k bicyklom | Inlea.sk
+421 482 304 811

Prilba Tempish SKILLET X CANDY - S/M

Prilba TEMPISH Skillet X je jedna z kolekcie ochranných prilieb TEMPISH vhodná pre všetky druhy športov. Prioritne je určená pre in-line skating, skateboardy, longboardy a mini kolobežky, ale je vhodná aj pre cyklistiku.Jedná sa o najklasickejší tvar freestyle prilby. Pri každej prilby v balení sú priložené dve sady výsteliek. ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

48,90 €
Skladom do 2 - 4 dní
Výrobca: Tempish
Kód produktu: 62468

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Prilba TEMPISH Skillet X je jedna z kolekcie ochranných prilieb TEMPISH vhodná pre všetky druhy športov. Prioritne je určená pre in-line skating, skateboardy, longboardy a mini kolobežky, ale je vhodná aj pre cyklistiku.

Jedná sa o najklasickejší tvar freestyle prilby. Pri každej prilby v balení sú priložené dve sady výsteliek. Jedna tenšie a druhá silnejšie. Každý užívateľ si teda môže prispôsobiť a kombinovať výstelky tak, aby mu prilba optimálne "sedela" a veľmi spoľahlivo chránila hlavu pri pádoch a kolíziách! Prilba je veľmi odolná proti veľkým nárazom, vďaka vložke z EPS. Vonkajšia škrupina je veľmi pevná a chráni hlavu naozaj spoľahlivo. Prilba je bohato odvetraná otvormi vo vonkajšej škrupine, vnútorné tlmiace vrstve z EPS a tiež vo výstelkách. Prilba sa pripevní k hlave pomocou pásky s nastaviteľnou dĺžkou a zapne sa prackou pod bradou. 

Vlastnosti produktu:

- materiál: EPS, polyvinylchlorid

- vnútorné vyberateľné mäkké polstrovanie na suchý zips

- 11 vetracích otvorov

- certifikovaná prilba, ktorá spĺňa bezpečnostné normy STN EN 1078

- nastaviteľné a jednoduché zapínanie pomocou pracky

 Parametre produktu

Farba: ružová

Veľkosť: S/M


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať